Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dell Vostro 3360 Piszczenie po odłaczeniu zasilania + nie znikająca ikona baterii


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 el_ryba

el_ryba

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 22 02 2014 - 08:46

Witam serdecznie. Opiszę swój problem od początku może coś doradzicie.

12 lutego przyszedł do mnie laptop Vostro 3360 w ramach wymiany gwarancyjnej. Starego V131 po 2x wysłaniu na serwis i 2 przyjazdach technika(łącznie sprzęt zepsuty był od końca listopada aż do 12 lutego) nie udało się naprawić więc przysłali mi nowego laptopa. Jednak nowy laptop przyszedł odrazu uszkodzony. Usterka objawia się jak na filmie poniżej. 17 lutego została wymieniona płyta główna i wejście ładowania. Wczoraj technik wymienił baterię i nowy zasilacz. Ale usterka nie ustała. Może jest troszkę lepiej niż na początku bo nie występuje już usterka na włączonym komputerze(póki co) i czasami co któreś podłączenie do ładowarki laptop nie ładował się( teraz chyba już się ładuje). Żeby dźwięk i ikonka zgasła jedyne wyjście to naładować baterię do 100% lub wyjąć ładowarkę z gniazdka i podłączyć do laptopa. Mam już dość Della ich serwisu i komputerów. Czy dell może zwrócić pieniądze za laptopa? Małe szanse że tego uda się naprawić. Znów będą mnie męczyć miesiącami naprawami i nic z tego nie wyjdzie. Bo wymiana na nowy już mnie nie satysfakcjonuje. Teraz Dell to chińczyk który nie wart jest złamanego grosza.

 

 

Tak wyglądał stary komputer przed naprawami w listopadzie i po 4 serwisach.

9d5a10c0ce9e8767m.jpg

 



  • 0

#2 el_ryba

el_ryba

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 22 02 2014 - 10:04

Za szybko się pochwaliłem. Po podłączeniu nadal czasami laptop się nie ładuje :D Niby wszystko wymienione a komp zepsuty.

 

751aad381b2faf40m.jpg

 



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych