Skocz do zawartości


Zdjęcie

Defragmentacja po minucie się wyłącza


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 sinntag

sinntag

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 29 01 2010 - 13:13

proszę o pomoc! Mam problem z defragmentacją, próbuje różnymi programami i defragmentuje minute i koniec, dalej jest mnóstwo pofragmentowanych plików. Na xp pisze mi że niektórych plików nie da się zdefragmentować Proszę o pomoc!!

  • 0

#2 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 29 01 2010 - 13:23

;)

Może byś opisał coś więcej ? Jakim programem robisz defragmentację ? Od jakiego czasu to się dzieje ? Coś zmieniałeś / instalowałeś ?

  • 0

#3 sinntag

sinntag

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 29 01 2010 - 13:27

Diskeeper 2010, pagedefrag, disk-defrag, i z windowsa xp. Dzieje się to od wczoraj, mam dość zasyfiony komputer i chciałem go zdefragmentować - dysk C - systemowy. Po kilku minutach się zakończyło i pisze mi że reszty plików nie da się zdefragmentować... Więc postanowiłem ściągnąc program diskeeper bo wiem że jest jednym z najlepszych, on też robi trochę dłużej i pisze że zakończył, a zostało i tak mnóstwo "czerwonego" - pofragmentowanych plików.

Użytkownik sinntag edytował ten post 29 01 2010 - 13:40

  • 0

#4 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 29 01 2010 - 21:58

Przed defragmentacją, wyczyściłeś komputer z zbędnych wpisów itp. np. programem CCleaner?. Jeśli tego nie zrobiłeś to zrób to a potem defragmentacja.
  • 0

#5 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 02 02 2010 - 22:49

Wyłącz też plik hibernacji: click Pulpit -> Właściwości -> Zakładka: Wygaszacz ekranu -> click Zasilanie i zakładka Hibernacja. To logiczne jest, że jak masz niewystarczająco dużo miejsca na partycji, którą defragmentujesz to nie przeniesie ci dużych plików.
Druga sprawa to programu uruchamiane w tle -> czasem antywir może kolidować, wszystko wyłączamy na czas defragmentacji.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych