Skocz do zawartości


Zdjęcie

D-link DWR-923 - Nie uruchamia się po aktualizacji firmware


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 darell

darell

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 29 09 2015 - 18:17

Witam, 
mam Dlink DWR-923 z norweskiej sieci telenor. Przed chwilą zrobiłem aktualizację firmware do wersji OG3611_v1.4.8.37 
Po aktualizacji firmware do najnowszego router przy uruchamianiu zawiesza się w pewnym momencie i nie uruchamia się dalej, bo ani po kablu, ani po wifi nie idzie się z nim połączyć.Nie jest na wifi nawet widoczny. Palą się tylko na czerwono 3 diody i to nie mocno tylko tak lekko. Aktualizację robiliśmy, bo router raz łączył się z siecią tmobile raz nie, ale sprawdzaliśmy również na karcie z play i problem był ten sam, więc zdecydowaliśmy zaktualizować oprogramowanie na urządzeniu. Jest możliwość połączenia sie z urządzeniem w jakiś sposób,żeby powrócić lub wgrać jakieś starsze firmware do urządzenia? 

 

 

Film, na którym widać problem tutaj:

 



  • 0

#2 Czarcik_s

Czarcik_s

    Zaawansowany użytkownik

  • 674 postów

Napisano 30 09 2015 - 08:26

Po aktualizacji router sam się zrestartował? Wygląda to albo na przerwaną aktualizację, albo firmware nie od tego modelu. Reset ustawień był robiony? Teoretycznie jeżeli nie ma uszkodzeń sprzętu to można wgrać nowy firmware, ale tego raczej sam nie zrobisz - będzie konieczna wizyta w serwisie, który ma odpowiedni sprzęt.

PS.

Sprawdź jeszcze czy po podłączeniu do niego odpowiada na ping - żeby dało się to zrobić musisz podłączyć kompa przewodem i ustawić jego adres ip na stałe - adres z tej samej puli routera.



Użytkownik Czarcik_s edytował ten post 30 09 2015 - 08:28

  • 0

#3 darell

darell

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 01 10 2015 - 19:39

Ech...no to lipa...myślałem,że w warunkach domowych jednak coś zdziałam sam z pomocą forumowiczów.



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych