Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czyzby wirus w visualkach?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 MMAciek

MMAciek

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 11 02 2016 - 19:43

Dobra, moze ja zaczne od początku. Witam, jeżeli to jest zły dział to proszę o NIEKASOWANIE a o przeniesienie tematu do odpowiedniego. Dziekuje.
 
Mianowicie ,,zupgradowalem" win7 do Win10 i wtedy zaczely sie problemy. Co chwila jakies przywieszki albo cos, ale to juz niewazne. Chcialem sciagnac ten oto program (jeszcze na win10) od chickena:
 
 
Jednak przy odpalaniu uruchami sie to:
 
nrWLdCU.png
 
Nevermajnd, olalem to bo do zycia mi to niepotrzebne. W koncu wyszedl dodatek do Dying Lighta, nowiutki. Chce pograć i co? Proces gry sie na chwile załącza, po czym całkowicie znika. Kilkukrotnie probowalem i nic. W koncu sie wkurzylem i w beznadziejnej rozpaczy bezradnosci uruchomilem Steam i Dying Light jako administrator. I juz jakas poszlaka jest, mianowicie pojawil sie taki sam komunikat o braku pliku jak ten przy programie chickena.
 
Wkurzony zformatowalem kompa, zainstalowalem Win7. Program chickena jak nie dzialal tak nie dziala z tym samym komunikatem. No nic. Instaluje Steama, potem Dying light i niestety. Nic sie nie zmienia. proces gry uruchamia sie na chwile, na moim steamie jest pokazane ,,MMAciek gra w Dying Light" po czym proces sie wylacza i ,,MMAciek Online". Wkurzylem sie (znów sic!) i chcialem pograc w Banished. I co? I to samo co przy DL. Proces uruchamia sie na chwile, napis ,,MMAciek gra w Banished" i puk puk, procesu nie ma, ,,MMAciek Online".
 
EDIT: I jeszcze poszlaką jest to, że GeForce Experience nie wykrywa mi Dying Lighta jako gry.
 
Dodam, że problemy zaczely sie jak wgralem do folderu system czy system32 te dllki ktorych brakowalo. A inż. Avallach przestrzegał mnie przed tym, żeby ich nie instalować.
 
EDIT: I jeszcze dodam, że tych dllek ktore sciagnalem z neta pozniej usunac nie moglem.
 
I jeszcze kolejna poszlaka wskazująca, że są to problemy z visualkami. Mianowicie chciałem zainstalować Origina, aby dokonczyc Inkwizycje. I od 25 minut instalacja stoi na tym poziomie: 
 
ttttjpg_seepspq.jpg


  • 0

#2 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 17 02 2016 - 23:15

Użyj programu Unlocker i usuń te DLL z systemu.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych