Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czym wypakować plik .pak?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 zenon90

zenon90

    Początkujący

  • 19 postów

Napisano 20 02 2008 - 14:48

Wiem, że temat kilkakrotnie się powtarzał, ale niestety nic mi nie pomogło, google również.
Otóż chciałbym zainstalować pewne mody w grze Imperial Glory, a niestety w mojej wersji wszystko jest spakowane do 1 pliku .pak. Na oficjalnym forum gry w instrukcji jest napisane, że plik można wypakować każdym programem typ winzip/rar, tylko trzeba zmienić rozszerzenie pliku na .zip. Tymczasem nie wiem za bardzo jak zmienić rozszerzenie, bo kiedy zmieniam nazwę i dopisuję ".zip" format pliku zostaje ten sam.

Pliku .pak WinRar/Zip/Ice nie chcą wypakować, próbowałem też Pakexplorer i Dragon UnPacker, ale kiedy zaznaczam ten plik dostaję komunikat "out of memory". Plik jest dość duży - 1,2GB - ale nie wiem co mam zrobić. Na dysku miejsce oczywiście jest, a w opcjach programów nie ma żadnych możliwości przydzielania pamięci operacyjnej.

Liczę na pomoc i z góry dzięki.

format udało się zmienić, ale winzip jednak ciągle nie odczytuje pliku. WinAce zaczął wypakowywać ale od kilka minut na 0% stoi...
Jakieś inne pomysły?

  • 0

#2 BlackJack

BlackJack

    Początkujący

  • 105 postów

Napisano 20 02 2008 - 14:54

WinRar i zmień końcówkę z .pak na .rar
Jeśli ci to nie pomoze luknij w --> /FAQ-Uszkodzone-...wum-t17834/

  • 0

#3 zenon90

zenon90

    Początkujący

  • 19 postów

Napisano 20 02 2008 - 15:05

niestety nie pomogło.
Kiedy postępuję według Twojego poradnika, po kliknięciu wypakuj do pojawia mi się napis "Archiwum ma niewłaściwy format lub jest uszkodzone".
Oczywiście sam plik nie jest uszkodzony bo gra działa bez zarzutu.

Wrzuciłem mniejszy plik .dat z gry na rapida, czy może ktoś ściągnąć i sprawdzić czy się wypakuje?
http://rapidshare.com/files/93402100/Data1.pak.html
Plik zajmuje 2,5mb, też komunikaty przy wypakowywaniu są identyczne jak w przypadku tego większego.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych