Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy warto kupić tani Lenovo IdeaPhone P780 czy może inny model?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 14 04 2014 - 14:21

Zainteresował mnie model Lenovo IdeaPhone P780 z pojemną baterią(4000 mAh) i całkiem sensownymi parametrami: 1280 x 720 pikseli HD IPS dotykowy, 1 GB RAM, Quad 1.2 Ghz, 8 megapix i 2 karty SIM. Dostępny jest obecnie za mniej niż 700zł. Czy ktoś z was może posiada taki smartfon, albo może polecić coś podobnego do 1200zł?



  • 0

#2 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 05 05 2014 - 18:32

Zaryzykowałem, po kilku tygodniach użytkowania mogę powiedzieć, że sprawuje się znakomicie. Bateria trzyma średnio 4 dni przy użytkowaniu 2 kart GSM, codziennym buszowaniu w Internecie, plus kilka komunikatorów i od czasu do czasu robienie zdjęć. Nie problem uzyskać 7 dni, gdy z telefonu korzystamy sporadycznie. Kamerka rewelacja - tylnia zapewnia bardzo dobrej jakości zdjęcia, problemy zaczynają się przy słabszym oświetleniu w nocy, wtedy nie zawsze łapie fokus. Przednia kamerka jest poniżej przeciętnej. Zasięg bez zarzutu - zarówno GSM jak i WIFI(zasieg mam lepszy niż mam w laptopie). Gabarytami przypomina Sony Xperię Z1, jednak wydaje się być lepiej wyważony. Wygląd również bez zarzutu - na szybce mam co prawda filtr założony, ale np. tylnia klapka pomimo częstego noszenia z kluczami nie zanotowała ani jednej ryski. Soft aktualizowany przez Lenovo ostatni raz w zeszłym tygodniu. Technologie to pocket mode, decrease tone, smart roll i smart answer. Jak na razie mogę polecić :)

Z wad to: wbudowana bateria(wygląda na wyjmowalną, ale wymaga odpowiednich narzędzi, serwisu).



  • 1




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych