Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy ten laptop będzie sie spełniał w grach ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 MAT0X2

MAT0X2

    Obserwator

  • 6 postów

Napisano 01 02 2016 - 23:09

 

Laptop: Medion Erazer X7813

Link do aukcji: http://allegro.pl/la...5952767455.html

 

Witam, chciałem się zapytać, czy ten laptop uciągnie na średnich, bądź wysokich  GTA V ? 

zależy mi na jakims laptopie do tejże gieki tak do 2k , ten mnie zaciekawił.

W ilu fps'ach pogram w gta na nim >?   tak poza tym to zależy mi jeszcze na grach typu WWE 2k15 , oraz fifie 16. 

Jeśli ten komputer jest za słaby, to jakby ktoś mógł, niech napisze jakiego znajdę dobrego w tej cenie smile.png

Pozdrawiam

 


  • 0

#2 viris33

viris33

    Administrator

  • 4 657 postów

Napisano 02 02 2016 - 00:24

 

Witam, chciałem się zapytać, czy ten laptop uciągnie na średnich, bądź wysokich  GTA V ? 

Nie. 2000 to za mało na stacjonarkę do grania a co dopiero laptopa...



  • 0

#3 MAT0X2

MAT0X2

    Obserwator

  • 6 postów

Napisano 02 02 2016 - 13:23

Nie. 2000 to za mało na stacjonarkę do grania a co dopiero laptopa...

Patrzyłem na poszczególne rzeczy typu karta graficzna itp. i na yt chodzi bez problemu w 40 klatkach , oczywiscie patrzyłem też na konfiguracje i była bardzo podobna. Co w tym laptopie jest nie spełniającego wymagań Gta >> ? 


  • 0

#4 MAT0X2

MAT0X2

    Obserwator

  • 6 postów

Napisano 02 02 2016 - 13:28

P.S a co sądzisz o tym komputerze? (nie chcę zakładać nowego tematu)

 

http://allegro.pl/prawdziwy-komputer-do-gier-fx4300-tx750ti-1tb-i5933305482.html

 

Parametry z tego co widzę niezłe 


  • 0

#5 viris33

viris33

    Administrator

  • 4 657 postów

Napisano 02 02 2016 - 14:17

Nie, to staroć i nawet nie wiadomo jakie części posiada -czyt. kot w worku. Zasadnicze pytanie to potrzebujesz w końcu laptopa czy stacjonarki? Ten medion nie jest jeszcze najgorszy ale już jest bardzo stary, te podzespoły były dobre ale 5 lat temu a od tamtego czasu sprzęt się zmienił i wymagania gier poszły mocno w górę. GTX560M ma dziś poziom najsłabszych kart montowanych w obecnych laptopach (z 2015r). Na plus jest ten i7 bo ma 4 fizyczne rdzenie.


  • 0

#6 MAT0X2

MAT0X2

    Obserwator

  • 6 postów

Napisano 02 02 2016 - 15:34

Nie, to staroć i nawet nie wiadomo jakie części posiada -czyt. kot w worku. Zasadnicze pytanie to potrzebujesz w końcu laptopa czy stacjonarki? Ten medion nie jest jeszcze najgorszy ale już jest bardzo stary, te podzespoły były dobre ale 5 lat temu a od tamtego czasu sprzęt się zmienił i wymagania gier poszły mocno w górę. GTX560M ma dziś poziom najsłabszych kart montowanych w obecnych laptopach (z 2015r). Na plus jest ten i7 bo ma 4 fizyczne rdzenie.

Wiesz co, chciałbym stacjonarkę ale za duży pobór mocy, więc raczej laptop. Mam do wyboru konsolę albo własnie pc, nie chce konsoli ze względu na płatne online i drogie gry, po za tym wole obsluge pc. Zależy mi na nowszych grach, ale też chcę by gry typu dirt 3/grid 2 mi poszły, nie mam dużych wymagań, byle by płynnie chodziło na jakiś znośnych ustawieniach graficznych, tak jak też w pytaniu, zalezy mi na fifie i wwe. Przy turbo boost na jakich ustawienach mógłbym pograć  w Gta na nim ? (to chyba najważniejsza gra )  o ile w ogóle pogram , jak nie to byłbym bardzo wdzięczy jakbyś powiedział na co mam patrzeć(czyt. podzespoły )  aby pograć w gta na lapku do 2k :) 


  • 0

#7 viris33

viris33

    Administrator

  • 4 657 postów

Napisano 02 02 2016 - 21:25

Na Low/Medium pograsz w większość gier do 2015r.



  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: laptop laptop do gier gta 5 fifa 16 gry sportowe parametry specyfikacje komputer



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych