Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy prostowanie sobie włosów (facet) to obciach?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Olsen07

Olsen07

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 04 03 2015 - 22:43

Cześć wszystkim! Tak usłyszałem od kolegi. Cóż. Mój problem jest taki że mam dosyć bujną czuprynę, ale niestety włosy przypominają siano (bynajmniej nie od prostownicy, bo tej uzywałem dosłownie raz - u koleżanki). Nie wiem co z tym zrobić, bo:

1. Lubie swoje dlugie włosy.

2. Nie chciałabym ich obcinać.

Pomyślałem więc żeby je prostować, zwłaszcza że koleżanka (fryzjerka) pokazała mi co i jak się robi. Na początku szło mi to strasznie długo, pare kosmyków chyba przypaliłem nawet, ale chyba bym to ogarnał. Nie wiem tylko czy nie wystawię się tym na komentarze od kolegów. Co myślicie? No i jaką ewentualnie (pyt. raczej do dziewczyn) prostownice mam kupić - taka żeby w razie czego nie zrobić sobie nią krzywdy i nie spalic włosów. U koleżanki prostowałem tą [chyba, wygląd się prawie zgadza] - dobra ona jest? I ew. jaka inna?



Użytkownik makensis edytował ten post 05 03 2015 - 20:26
spam

  • 0

#2 viris33

viris33

    Administrator

  • 4 657 postów

Napisano 05 03 2015 - 00:07

Pytanie do dziewczyn na forum komputerowym? Żart? Napisz może na samosia.pl tam ci prędzej odpowiedzą. Jak miałem długie to też raz czy dwa prostowałem prostownicą siostry bo się końcówki zawijały ale po przycięciu ich było lepiej i nie trzeba było jej używać, mam proste włosy.

Zalecam wizytę u porządnego fryzjera. 



  • 0

#3 niceman

niceman

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 02 04 2015 - 10:51

:) Ja bym nie prostował :P



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych