Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy istnieje siec przewodowa bezprzewodowa?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ciunki

ciunki

    Obserwator

  • 6 postów

Napisano 07 06 2007 - 15:28

Witam
Mam w domu siec przewodowa z dostepem do internetu. Moja siostra ma labtopa i chce do niego kupic karte bezprzewodwa pod USB.I oto pytanie: Czy itnieje router ktory potrafi zrobic tak ze internet bedzie udostepniony do wszystkich komuterow ?Jesli tak to jaki model i ile mniejwiecej kosztuje.Mam neostrade 512. Interesuje mnie rowniez funkcja podzialu lacza

  • 0

#2 Kuki

Kuki

    Stały użytkownik

  • 179 postów

Napisano 07 06 2007 - 16:10

Proszę pisać poprawna polszczyzna. Oczywiście że tak, istnieje. Proponował bym kupić router z wbudowanym modemem ADSL posiadającym Wifi. Możesz wtedy połączyć wszystkie komputery kablem sieciowym a laptop bezprzewodowo. Cena takiego urządzenia oscyluje w granicach 300zł. Proponował bym jakiś model ze stajni D-Linka lub Asmaxa.

  • 0

#3 ciunki

ciunki

    Obserwator

  • 6 postów

Napisano 07 06 2007 - 17:20

A cos konkretnego?Tylko zeby sie nie zawieszal, mial podzial lacza ,zlacze lan i wifi, PPOE, i dzialal pod neostrade
  • 0

#4 Hugster

Hugster

    Tweaks.pl Team

  • 426 postów

Napisano 07 06 2007 - 18:31

Witam.

Ja polecam wybrać ten model. Ma wszystkie opcje jakie chciałeś, ponadto:
- filtrowanie mac/ ip;
- VirtualServer
- DMZ
- obsługa standardu b/g kart bezprzewodowych;

Jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby ten router się zawiesił, rozłączał sieć WiFi czy mieszał adresy w sieci wewnętrznej.

A tutaj jest karta sieciowa na USB również produkcji NetGear. Oba te urządzenia to koszt około 300zł.


/ot: Przepraszam za tamto nie doczytanie.

---
Pozdrawiam
Hugster

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych