Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co jest najlepsze do nagrywania płyt?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Aviator

Aviator

    Obserwator

  • 9 postów

Napisano 31 08 2008 - 18:19

Witam
Jaki program do nagrywania płyt jest najlepsza waszym zdaniem.Ja narazie używałem tylko starego nero,ale może są lepsze .

  • 0

#2 Gość_Wojtex16_*

Gość_Wojtex16_*

Napisano 01 09 2008 - 00:55

Ja używam akurat Nero w wersji 7, bo dołaczali do nagrywarki. Ale są też darmowe, ponoć dobrze się sprawują.

  • 0

#3 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 07 09 2008 - 21:15

Najlepsze jest zdecydowanie Nero i korzysta z niego chyba największa ilość osób :rolleyes:
  • 0

#4 grejpfrut

grejpfrut

    Początkujący

  • 112 postów

Napisano 07 09 2008 - 21:50

hmm ja sobie ostatnio nagralem ze 100 gb na burnaware free, szybki, prosty w obsludze, ma wszystko czego mi potrzeba od tego typu programu (nagrania plyty ew. dogrania do niej pozniej jakiegos pliku), imho lepszy niz w nero wskaznik czy mi sie cos na plycie jeszcze zmiesci czy juz nie i latwiej w nim nagrac kilkanascie/dziesiat plyt pod rzad w porownaniu do nero. do tego kasowanie plyt rw (nie korzystam z tego typu nosnikow osobiscie), nagrywanie iso i tworzenie iso. jeden minus moze dla niektorych - brak opcji bezposredniego kopiowania z jednej plyty na druga (nie ma tej opcji w wersji darmowej, jest w platnych). no i zajmuje niecale 10 mb na dysku i nie zre pamieci :rolleyes:

http://www.burnaware.com/downloads.html
  • 0

#5 Killaz

Killaz

    Profesjonalista

  • 2 300 postów

Napisano 07 09 2008 - 21:52

Osobiście jestem zadowolony z programu Ashampoo Burning Studio 8. Korzystam z niego od dłuższego czasu (z wersji 7 jeszcze dłuższego) i nie zawodzi. Posiada IMO wszystkie potrzebne opcje... :rolleyes:
  • 0

#6 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 07 09 2008 - 22:59

A ja korzystam z opcji pod Windowsem z tym że ma dograny z Nero system InCD co umożliwia nagrywanie na płytach DVD RW czyli tworzy się bibliotekę z możliwością jej uzupełniania i modyfikacji. Jeśli uznam że już jest ona dostatecznie duża, kopiuję ją na płytę DVD/CD R poprzez Nero opcją "Tworzenia danych".

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: nagrywanie płyt



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych