Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ciągle lagi w grach online


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kubny

Kubny

    Początkujący

  • 46 postów

Napisano 05 03 2013 - 20:00

Witam
mam następujący problem, otóż w grach online (typu samp, metin) mam straszne lagi podczas gdy przeglądarka i inne aplikacje internetowe działają bez zarzutu. Pierwszy raz gdy zaczęło się to dziać, po odpaleniu gry net w ogóle przestał działać (w tym przeglądarka oraz skype, który się rozłączał) a w grze nie mogłem się zalogować. Pomyślałem, że mam zbyt zamulony i zaśmiecony dysk, więc zrobiłem formata. Poinstalowałem wszystkie aktualizacje i swoje programy z powrotem, ale problem po dniu powrócił. Skanowałem dyski antywirusem (Avast Internet Security) i usunąłem wszystkie zainfekowane pliki - nic nie dało. Odpaliłem ComboFixa - również bez skutku, logi z niego też nic nie wykazały. Wczoraj walnąłem kolejnego formata, nie instalowałem żadnych aktualizacji z Windows Update , jedynie niezbędne dla mnie programy (oraz Directx, NFW, C++). Problem znowu dziś się powtórzył.
Nigdy nic takiego mi się nie przydarzyło, wiec nie wiem co może być przyczyna.

Dodaje na wszelki wypadek logi z ComboFixa oraz informację, że gry są pododawane jako wyjątki w zaporze.
Liczę na szybką pomoc. :)

Log -> http://wklej.org/id/972408/

  • 0

#2 pawel315

pawel315

    Uzależniony od forum

  • 1 553 postów

Napisano 05 03 2013 - 20:29

Z logami to nie tu i nie z takimi ;)

  • 0

#3 Kubny

Kubny

    Początkujący

  • 46 postów

Napisano 05 03 2013 - 20:48

Z logami to nie tu i nie z takimi ;)


Napisałem, że logi są sprawdzone i nic podejrzanego w nich nie ma, ale dodaje je na wszelki wypadek ... ^_^
  • 0

#4 Reedd

Reedd

    Stały użytkownik

  • 348 postów

Napisano 06 03 2013 - 07:56

Może wina nie leży po twojej stronie jak już tyle kroków podjąłeś i dalej nic. Skontaktuj się z dostawcą internetu i opisz mu zaistniały problem , ma on obowiązek Ci pomóc .
  • 0

#5 bipiw

bipiw

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 180 postów

Napisano 06 03 2013 - 11:27

Ostatnio poruszany temat komputer się "laguje" podczas grania. - Problemy sprzętowe Forum
A jak czysto jest w Twoim komputerze :) ? i przydałoby się jeszcze wiedzieć na jakim sprzęcie Ci się tak dzieje.

Użytkownik bipiw edytował ten post 06 03 2013 - 11:28

  • 0

#6 Kubny

Kubny

    Początkujący

  • 46 postów

Napisano 07 03 2013 - 22:57

Przejrze ten temat, komputer jak wspomniałem jest po formacie, tylko niezbędne dla mnie programy + regularnie go "czyszcze" programami typu: odkurzacz, ccleaner,wise registry & disk cleaner, jetclean.

O jaki sprzęt chodzi? Modem czy specyfikacja komputera?
  • 0

#7 bipiw

bipiw

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 180 postów

Napisano 07 03 2013 - 23:06

Chodziło mi o specyfikacje, ale jak już musisz to i modem dopisz :P Masz w tej chwili zainstalowanego jakiegoś antywira?

Użytkownik bipiw edytował ten post 07 03 2013 - 23:14

  • 0

#8 Kubny

Kubny

    Początkujący

  • 46 postów

Napisano 18 03 2013 - 23:22

Procesor: AMD Athlon 64 X2 Dual, 1Gb RAM
Zasilacz: Fortron HLN 350W
Karta graficzna: GeForce 8600GT
Modem: Thomson TWG870

Mam Avasta Internet Security 2012
  • 0

#9 bipiw

bipiw

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 180 postów

Napisano 19 03 2013 - 01:09

Przeczytałeś temat co podawałem wyżej i doszedłeś do tego, że kiedy pytałem o czystość w komputerze to miałem na myśli raczej hardware niż software(przeczyściłeś radiatory, wiatraczki)? Wrzuć skreena z np. HDTune z temperaturami podzespołów. I dla testu możesz na wyłączyć na moment Anty wira(z doświadczenia->potrafią nieźle przymulić. Osobiście w Avascie wyłączam przetwarzanie rozproszone, funkcje społecznościowe i przesyłanie informacji o statusie programu, ostatnio też software updater bo też potrafi podobno coś działać w tle) i sprawdzić jak się ma to do Twoich lagów.

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: Ciągle lagi w grach online



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych