Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cantr II


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
59 odpowiedzi w tym temacie

#21 paul08

paul08

    Początkujący

  • 61 postów

Napisano 03 03 2006 - 23:17

Lol to trzeba sie chyba chwile zaopatrywac przed taka walke zeby sobie moc zrobic taka wedzarnie. Lol 1100 drewna to ja bym zbieral przez tydzien :D A tak w ogole to skad gume wziasc?

  • 0

#22 dawid2202

dawid2202

    Początkujący

  • 43 postów

Napisano 03 03 2006 - 23:41

Jest w lasach :] A co do tego drewna to wcale tak dlugo go niezbieralem. Właściwie to miałem je już w inwentarzu niewiem skad wziałem :| Chyba sobie jeszcze jedna postać zrobie :D
O jakby mi sie przydał rower!!!!! :roll:

[ Dodano: 04-03-06, 17:04 ]
Cholera mam dylemat moralny. Stworzyłem sobie kolejną postać i jestem w miejscu gdzie jest malo jedzenia i marne szanse na przezycie
No i stoi tam sobie taka niepilnowana łódź. Z chęcią bym ją podprowadził ale szkoda mi właściciela :twisted:

  • 0

#23 mendoza

mendoza

    Obserwator

  • 8 postów

Napisano 04 03 2006 - 20:00

Dobra zaczalem grac dzis :]
Poszedlem uprawaiac (zbierac-nie wiem :D) 1400 ryzu :D Dobrez zrobilem napiszcie cos co na poczatku robic :D
  • 0

#24 paul08

paul08

    Początkujący

  • 61 postów

Napisano 04 03 2006 - 20:09

Hmm wiesz co jak jestes w malej wiosce to moze dobrze zrobiles ale jak jestes w duzym miasteczku to lepiej jest najpierw sie zapoznac z zasadmi jakie tam obowiazuja (dot. np. zajmowania miejsc uprawy bez opzwolenia, polowania na zwierzeta) i zapytac w czym mozesz pomoc. "Przedstawiciel" miasta da Ci zadanie do zrobienia (pomoc w zrobieniu jakiegos narzedzia, naprawy czegos) i jedzenie abys mu nie umarl.
Ja narazie ciagne w ten sposob i planuje jedna postacia wyruszenie w poszukiwaniu przygod :D Nie wiem co z tego wyjdzie no ale, zobaczymy :D
  • 0

#25 dawid2202

dawid2202

    Początkujący

  • 43 postów

Napisano 04 03 2006 - 20:12

Poczytaj sobie to a wszeczególności poszukaj w surowcach tych które występują w twojej lokacji Cantr Wiki
Przywitaj sie zapytaj czy mozesz sie jakos przydac dla osady zbuduj sobie np kaminny mlotek (ostatnio dodali chyba tez kaminna siekierke ale jeszcze nieprobowalem budowac bo mam powaznijsze sprawy na glowie jak np. unikniecie smierci glodowej :D
Możesz jeszcze poczytać ich forum.


Aaaa i jeszcze przeczytaj w obiektach notatki ktore leza na ziemi zeby nie zlamac jakis praw :D
  • 0

#26 paul08

paul08

    Początkujący

  • 61 postów

Napisano 04 03 2006 - 20:17

Hehe co do kamiennego mlotka to trzeba miec jeszce surowce :P A w wiekszym miescie jest ciezko z ich zdobyciem, poniewaz najczesciej nie ma ich w miescie wiec trzeba je kuipc od kogos z innego miasta. A kupuje sie za cos ;) A wiec to cos trzeba miec. itd. itd. :D A nawet jesli sa surowce to pewnie ciezko dostepne i miasto nie chce ich "udostepnic" :D PRzynajmniej ja narazie mam takiego farta :D
  • 0

#27 dawid2202

dawid2202

    Początkujący

  • 43 postów

Napisano 04 03 2006 - 20:30

Dlatego ja wole sobie mieszkac w miejszych miejscowosciach blisko morza :> Życie na wsi ma swoj urok :D np zawsze znajdzie sie wolny slot blisko do lasu morza :]
  • 0

#28 paul08

paul08

    Początkujący

  • 61 postów

Napisano 04 03 2006 - 20:48

A tak w ogole to gdzie w Cantr jest las?? :D Lol bo podrozoje sie tylko i wylacznie pomiedzy miastaim (wsiami :D ) a miedzy nimi nie da sie niczego zbierac, polowac.
  • 0

#29 dawid2202

dawid2202

    Początkujący

  • 43 postów

Napisano 04 03 2006 - 21:05

polowac mozesz w podrozy :D nawet jest to wskazane bo podwyzszasz skill :D las to sa lokacje w ktorych jak klikniesz miejsce to po prawej stronie masz zdjecie lasu sa tam zazwyczaj drewno cynk syrop klonowy itp. :D
  • 0

#30 mendoza

mendoza

    Obserwator

  • 8 postów

Napisano 04 03 2006 - 23:03

Przewitalem sie,spytalem co moge zrobic dla wioski,powiedzieli mi zebym zczal od zebrania 2000 ryzu ,w dodadku dali mi 500 ryzu.Oglonie mili ludzie :D
Ps.Jak do tej pory zrobilem 8.9 %
  • 0

#31 paul08

paul08

    Początkujący

  • 61 postów

Napisano 05 03 2006 - 00:14

No to dobrze :D Hehe ja sie juz przyzwyczailem :P W miescie w ktorym sie urodzilem nie bylo mi wygodnie i poszedlem do innego. Jak tam przyszedlem to sie nie przywitalem ani nic tylko odrazu sie zabralem za wydobywanie pomidorow (od 2 dni glodowalem) Hehe na nastepny dzien patrze a tu jestem w jakims zamknietym pomieszczniu bo mnie ktos przeniosl :D Na nastepny dzien mnie dopiero otworzyli i wytlumaczyli czemu to zrobili :D

  • 0

#32 dawid2202

dawid2202

    Początkujący

  • 43 postów

Napisano 05 03 2006 - 10:53

Mogłeś napisać notatke rzucić na ziemie i przeciagnac pod drzwiami. Dlatego właśnie lubie małe lokacje. Nie ma zazwyczaj bitew o slot, nie zamkna cie bo niema w czym. Pozatym nie mam przekonania do takich molochow (zreszta jedna z moich postaci tez :D niewiem czy nie zalamie tu jakies zasady ale nikt nie bedzie mial chyba z tego kozysci jesli powiem ze do lokacji sasiadujacej z lokacja maciezysta tej postaci :D przybyli goscie z jednago z duzych miast na V razem z cala flota :] teraz chca zeby oddac wladze nad wioska jakiemus gosciowi ktory sam nawet sie nie odzywa tylko ktos go reklamuje. Probuja omamic biednych osadnikow perspektywa wielkich bogactw ale ich nieformalna przywodczyni czuje w tym podstep :P)

PS LOL jesli ktos zrozumial powyzsza wypowiedz to niech mi wytlumaczy o co chodzi :D

  • 0

#33 paul08

paul08

    Początkujący

  • 61 postów

Napisano 05 03 2006 - 11:33

las to sa lokacje w ktorych jak klikniesz miejsce to po prawej stronie masz zdjecie lasu sa tam zazwyczaj drewno cynk syrop klonowy itp.


Tylko gdzie sa te lokacje? Do nich tez sie dochodzi tak jak do miasta zwyklego czy jakos w czasie podrozy trzeba sie zatrzymac czy cus? :D
  • 0

#34 ikslawok

ikslawok

    Początkujący

  • 27 postów

Napisano 05 03 2006 - 12:32

jak dokładnie ta gra wygląda ? cos jak ogame ? tibia :? czy jak ? piszcie bo ciekawie postujecie
  • 0

#35 paul08

paul08

    Początkujący

  • 61 postów

Napisano 05 03 2006 - 12:48

Hehe zarejestruj sie i sprawdz :D Ja nie mam talentu do opisywania czegokolwiek a wiec Ci nie powiem :D
  • 0

#36 dawid2202

dawid2202

    Początkujący

  • 43 postów

Napisano 05 03 2006 - 12:58

Dołączona grafika
masz kawalek mapki :D jest jeszcze plaza i pustynia. To jest raczej umowne, ale jak klikniesz w zakladke miejsce to po lewej stronie listy surowcow w danym miejscu masz mapke a po prawej troche na dole zdjecie. I w zaleznosci co zdjecie przedstawia taka masz lokacje :D na plazach sa banany, ananasy, wodorosty, rybki itp. a w lesie drewno grzyby, jagody, i syrop klonowy.

Chrono to jest lepsze niz ogame i do tego wogole nie podobne. Tam jest praktycznie zero grafiki a to jak tamten swiat wyglada zalezy tylko od twoich wyobrazen :> Sprobuj sam
  • 0

#37 paul08

paul08

    Początkujący

  • 61 postów

Napisano 05 03 2006 - 13:03

Marshall rozumiem ze te carne kropki to las :D Tyle ze te czarne kropki to tez sa miasta i jak rozroznic ktore to miasto a ktore to las?
  • 0

#38 dawid2202

dawid2202

    Początkujący

  • 43 postów

Napisano 05 03 2006 - 13:12

Dołączona grafika
to jest obrazek lasu i musisz go miec w tym miejscu
Dołączona grafika

PS tak to te czarne kropki :D to miasta sa albo w lesie albo na plazy, na rowninie itp.
  • 0

#39 paul08

paul08

    Początkujący

  • 61 postów

Napisano 05 03 2006 - 13:26

No to znaczy ze nie ma czgos takiego jak las tylko wszedzie sa miejscowosci ktore sa conajwyzej w lesie ;) Bo innego wyjscia nie widze :D No chyba ze tak:
Dołączona grafika
Na obrazku masz zaznaczone skad ide. Ide w kierunku polnocny-wschodnim. Przeszedlem 30% drogi i ta kropka kolo ktorej stoje to las jest? ;) Bo ciagle za bardzo nie rozumiem :P Chyba ze to jest tak jak napisalem na poczatku posta. To wtedy wszystko jest OK :D
  • 0

#40 mendoza

mendoza

    Obserwator

  • 8 postów

Napisano 05 03 2006 - 14:17

Zaczalem nielegalnie wydobywac marchewke :D Teraz mnie scigaja :D Zastanawiam sie czyczekac na wyrok czy uciekac (?) :P
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych