Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cantr II


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
59 odpowiedzi w tym temacie

#1 dawid2202

dawid2202

    Początkujący

  • 43 postów

Napisano 18 01 2006 - 21:27

http://www.cantr.net/index.php?page=intro&l=9

Cantr II jest internetową grą role-playing, w której dużo graczy może grać jeszcze większą ilością postaci, które razem tworzą różne społeczeństwa w całym wirtualnym świecie. Społeczeństwa występują w różnych językach, wszystkie natomiast grupy językowe grają w tym samym wirtualnym świecie.

Grając w Cantr II z perspektywy każdej pojedyńczej postaci, możesz spróbować grać najsłynniejszego polityka, najbardziej przerażającego złoczyńcę, najbardziej przebiegłego dowódcę wojskowego, najbogatszego przedsiębiorcę, a nawet najukochańszego idiotę osady. W tej grze możesz grać każdą rolę jaką możesz wymyślić, a wyzwaniem jest granie jej konsekwentnie i osiąganie celów jakie sobie wyznaczysz dla każdej odgrywanej przez Ciebie postaci z osobna.

Cantr II jest grą z wolnym tempem. Wielu graczy przeznacza tylko kilka minut dziennie na każdą graną postać, jedno spotkanie może zatem wydłużyć się nawet do tygodnia gry. Ta gra jest przeznaczona dla graczy którzy mają więcej w programie dnia niż tylko granie. Jednak możesz zacząć grać piętnastoma postaciami (maksymalnie) i gdy wszystkie z nich będą silnie zaangażowane w ich społeczeństwach, to dadzą Ci wystarczające zajęcie dla pełnoetatowej gry! Ostrzegamy, że dużo graczy uznało Cantr II za grę bardzo uzależniającą! :P

Chociaż pewne doświadczenie w granym języku jest potrzebne zanim ktoś może grać w danej grupie językowej, to ta gra może być używana bardzo dobrze do ćwiczenia Twoich zdolności językowych w innym języku. Wystarczy zagrać jedną lub dwiema postaciami w języku obcym i będząc otoczonym przez ludzi mówiących tym językiem zacząć się go uczyć. Możesz też grać postacią by zaobserwować jakie rodzaje społeczeństw się tworzą, co może być bardzo edukacyjne.

Zauważ, że jesteśmy w procesie tłumaczenia tej gry na różne języki. Jeśli używasz tej gry w języku innym niż angielski, to nadal będziesz mógł napotkać sporo angielszczyzny.


:] ktos chyba zapodawał na poprzednim forum ale niestety niepamietam kto :P
na poczatku niewiadomo co robic ale szybko mozna obczaic co i jak bo w tej grze sam decydujesz co robisz, kim jestes i sam ksztaltujesz historie

Polecam :P

  • 0

#2 Saletra

Saletra

    Zaawansowany użytkownik

  • 937 postów

Napisano 18 01 2006 - 21:51

Rejestracja dokonana.
Spodobala mi sie ta gra z jednego powodu nie trzeba nonstop siedziec
w grze i obczajac co sie dzieje.
A jak to w praktyce wyjdzie to sie obaczy. :mrgreen:


#3 zedulec

zedulec

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 18 01 2006 - 21:52

ja jakos nie mam przekonania co do takich gier.jak dla mnie jest to cos podobnego do OGAME
  • 0

#4 Saletra

Saletra

    Zaawansowany użytkownik

  • 937 postów

Napisano 18 01 2006 - 21:56

*OT*
Post marshalla uzmyslowil mi ze nie wstawilem do "klubokawiarni stolika dla graczy" :mrgreen: :mrgreen:

#5 dawid2202

dawid2202

    Początkujący

  • 43 postów

Napisano 18 01 2006 - 22:00

zamiast stolik dla graczy moze byc stol do snookera ^^
biszat ogame jest 1000 razy gorsze :P tu niema obawy ze ktos cie doszczetnie zniszczy kiedy twoja postac spi. Jest taka subtelna roznica ktora ciezko okreslic. Powiedzmy ze jest to bardziej mikronacja niz gra :P
  • 0

#6 Artur

Artur

    Początkujący

  • 57 postów

Napisano 18 01 2006 - 22:26

Dobre, probuje...
Zobaczymy efekty

Coś nie chce mi dojść list aktywacyjny ;/
  • 0

#7 dawid2202

dawid2202

    Początkujący

  • 43 postów

Napisano 18 01 2006 - 23:03

mi tez przyszedl dopiero po pewnym czasie. Bo musza chyba recznie aktywowac konta czy cos
  • 0

#8 Artur

Artur

    Początkujący

  • 57 postów

Napisano 18 01 2006 - 23:05

mi tez przyszedl dopiero po pewnym czasie. Bo musza chyba recznie aktywowac konta czy cos

wrr ja chce pograć w to...
Po opisie dośc ciekawe i wciągające.

[ Dodano: 2006-01-19, 17:30 ]
Jakoś połapać się w tej grze nie moge ;|
Nie wiem o co chodzi ;P
  • 0

#9 Zorba_1

Zorba_1

    Początkujący

  • 19 postów

Napisano 19 01 2006 - 22:58

Obczaje i dam znac :P
  • 0

#10 Artur

Artur

    Początkujący

  • 57 postów

Napisano 19 01 2006 - 23:52

Gierka extra...
Powoli zaczynam łapać o co chodzi i to żróżnicowanie dzięki możliwości utworzenia kilku postaći na jednym koncie. Ahh cudoo... my, jest tylko jeden olbrzymi minus...
Obraniczony czas gry na jeden dzień :/ Zeby ograniczyć nałogowość gry. Ale wsumie to i dobrze bo gra by się szybciej znudziła bo by sie ludzie szybko rozwijali
  • 0

#11 dawid2202

dawid2202

    Początkujący

  • 43 postów

Napisano 20 01 2006 - 16:21

i tak wszystko jest naliczane co 3 godziny bo tyle trwa kantryjska godzina :P ograniczenie wprowadzono by nieobciazac serwera gdy wszyscy byli by ciagle zalogowani

  • 0

#12 Slash

Slash

    Początkujący

  • 30 postów

Napisano 20 01 2006 - 21:03

a w ta gre gra sie przez przegladarke czy trzeba cos sciagnac?

  • 0

#13 dawid2202

dawid2202

    Początkujący

  • 43 postów

Napisano 20 01 2006 - 21:05

przez przegladarke
wszystko jest napisane w skrypcie php wiec nie potrzeba nawet javy :P
  • 0

#14 Artur

Artur

    Początkujący

  • 57 postów

Napisano 22 01 2006 - 21:14

Właśnie skończył mi się czas na gre.
Ale się wciągnołem wrr...
W jednej postaci to już jestem zarządcą :P
  • 0

#15 dawid2202

dawid2202

    Początkujący

  • 43 postów

Napisano 22 01 2006 - 21:37

a ja sie pochwale:
moja jedyna postacia zbudowalem wlasnie kamienny mlotek :P teraz moja postac buduje kolejny na zamowienie bo dobrze jej to idzie ^^
druga postac glodze bo trafila do jakiegos zatloczonego miejsca. Wole rozwijac sie w mniejszych osadach :P
  • 0

#16 Artur

Artur

    Początkujący

  • 57 postów

Napisano 22 01 2006 - 21:53

Ja też wole rozwijać się w małych zakątkach.
W tym gdzie jestem jednym z zarządców to własnie mała osdka, która ma duże plany.
Własnie zaczeliśmy się rozbudowywać...
  • 0

#17 mendoza

mendoza

    Obserwator

  • 8 postów

Napisano 22 01 2006 - 22:44

Z tego co mowicie to gra bardzo ciekawa;napewno wyprobuje ale nie dzis .Najbardziej chyb fajne jest w tej grze ze nie trzeba nad na sleczec,a to jest dla mnie dobra alternatywa bo ostatnio nie mam zupelnie czasu...
  • 0

#18 dawid2202

dawid2202

    Początkujący

  • 43 postów

Napisano 03 03 2006 - 22:19

No to cosik powiem żeby odświerzyć temat :D

Jedna moja postać jest w trudnej sytuacji :D moją pierwszą postacią zapuściłem się w głąb lądu w poszukiwaniu drewna i węgla. No i niestety dzielą mnie odbrzegu w znaną stronę 3 lokacje z czego dopiero w 2 moge liczyć na kogoś kto mi pomorze. Niewiem czy gdybym poszedł dalej udało by mi się dojść do brzegu. Czyli jedzenia. Na szczęście udało mi się zbudować wędzarke i upolować moją procą królika i indyka. Udało mi się z nich wyprodukowaćok 400 mięsa a je się go tylko 22g/dzien :] Głodny jestem w 26 % więc mam nadzieję i zawracam.

Drugą postacią też podróżuję z jednej wyprawy powróciłem już do miejsca gdzie się narodziłem, uzupełniłem zapasy i ide dalej, tym razem po kamień :D

No a na koniecz jeszcze dodam że wszystkimi postaciami tworzę przewodniki po wyspach :>
  • 0

#19 paul08

paul08

    Początkujący

  • 61 postów

Napisano 03 03 2006 - 22:25

Hehe ja mam 5 postaci z czgo 4-rema aktywnie gram :]
Ogolnie wszystkie postacie sa na etapie nauki i dobroczynnym pomaganiu miastu :D Robie stoly, naprawiam narzedzia itd. a w zamian biore tylko jedzenie (narazie :] :twisted: :twisted: ) Piata postac jest na serwerze angielskim i to w takim miescie ze nic sie tam nie dzieje. Zakoncze tam projekt wydobywania ziemniakow i zostane podroznikiem :D
Marshall a tak w ogole to z czego mozna zrobic wedzarke?
  • 0

#20 dawid2202

dawid2202

    Początkujący

  • 43 postów

Napisano 03 03 2006 - 23:09

1100 drewno + młotek :D sprawdz zreszta w wiki :D Młotek zrobiłem z kamienia i drewna. Proce z kija (wystarczy drewno) i troche gumy. Ale z kija można zrobić też łuk ale potrzebujesz do tego ścięgna. Jak zabije jeszcze jakieś zwierzątko to sobie zrobie kościany nóż :>

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych