Skocz do zawartości


Zdjęcie

CZEKMAT - moderator / odrzucone


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 sklsk

sklsk

    Stały użytkownik

  • 232 postów

Napisano 08 09 2007 - 19:36

witam
zauważyłem ostatnio, czystki w osobach funkcyjnych na forum, jednocześnie pojawił sie wątek o naborze na moderatorów.
dzisiaj pojawił się nowy moderator Czekmat,
pojawił się dzisiaj, do obecnej chwili ma na koncie 7 wypowiedzi.
być może że jest to już stary użytkownik tego forum, jednak nie udało mi się znaleźć żadnej informacji od strony administracji czy moderatorów, nawet od wyżej wspomnianego moderatora.
że ktoś taki się w ogóle pojawia.
jeśli ta osoba ma w rzeczywistości takie zasługi dla forum, jakimi się teraz legitymuje, to jest to troszeczkę śmieszne

  • 0

#2 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 08 09 2007 - 20:15

Niestety, ale osoby zasłużone zostały zwolnione z dnia na dzień bez wyjaśnienia i ktoś jest potrzebny na ich miejsce nawet jeżeli powywala takie tematy:

/index.php?showt...t=0&start=0 i /index.php?showt...t=0&start=0 oraz
/new-for-t10124/

I do tego jest zupelnie anonimowy

  • 0

#3 Marix125

Marix125

    Starszy:

  • 1 394 postów

Napisano 08 09 2007 - 23:09

Pisałem do Maka w tej sprawie, wydaje mi się takie coś nie dopuszczalne. Miałbyć taki system, że kandydaci się zgłaszają, następnie są wpisywani do forum dla ekipy i tam głosujemy na swoich faworytów, później wybieramy wybranych.

Niestety Makowi od dłuższego czasu nie da się przegadać, ma bardzo mało czasu, tłumaczę mu, że wszystko zorganizuję to mu to nie odpowiada.
  • 0

#4 sklsk

sklsk

    Stały użytkownik

  • 232 postów

Napisano 09 09 2007 - 09:31

nie jestem na tym forum zbyt długo, ale czy zna ktoś tą osobę, mozeto jest stary btwalec tylko zmienił login z okazji stanowiska?

w sytuacji kiedy na forum pojawia się całkowicie nieznana i nowa osoba dodatkowo od razu w randze moderatora a administracja nie informuje o tym swoich forumowiczówm to jet to zwykłe kolesiostwo i swoich forumowiczów ma się za nic
  • 0

#5 Marix125

Marix125

    Starszy:

  • 1 394 postów

Napisano 09 09 2007 - 12:15

Jest to całkowicie nowa osoba.

System głosowania został zatwierdzony tak, więc, aby ktoś dostał Moda musi przejść głosowanie w naszym Forum dla Team'u.

Temat zamykam.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych