Skocz do zawartości


Zdjęcie

Błąd 7zip Data Error


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 alvin2511

alvin2511

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 28 06 2014 - 19:01

Witam , ostatnio zmieniłem kartę graficzną i wystąpił problem , wyskoczył błąd " 7zip - Data error " , pomyślałem że nie odinstalowałem sterowników , odinstalowałem i dalej nie pomogło , ten sam błąd . Potem chciałem zmienić na starą kartę i zainstalować te same sterowniki jakie instalowałem przed zmianą, lecz ten sam błąd . Robiłem formata , wyjmowałem baterie , żeby zresetować biosa, sprawdzałem na innym ramie , to samo . Potem przełożyłem kartę graficzną i zainstalowałem te same sterowniki na innym komputerze , i zainstalowały sie normalnie i wykrywa kartę , potem zainstalowałem program Dispal Driver Unistaller i też nic . Więc nie jest to wina sterowników .
Proszę o pomoc !
Parametry:
Płyta główna ; ASRock ALiveNF6P-VSTA
Dysk: 160 GB Western Digital
Pamięć Ram : 4 Gb
Karta graficzna aktualna : Palit Gt 630
Stara karta : Asus Eah 6670
Procesor: Amd Athlon 64 x2 5200+
Zasilacz: 400 Wat Chieftec          
 



  • 0

#2 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 29 06 2014 - 07:19

Masz zainstalowane może w systemie program Winrar lub 7zip? Jeżeli masz dwa to usuń je całkowicie ze systemu, i ponów próbę zainstalowania sterownika.

  • 0

#3 Marek K.

Marek K.

    Początkujący

  • 30 postów

Napisano 07 07 2014 - 11:28

Kiedy ten błąd w ogóle wyskakuje? Przy instalacji? Jeżeli tak to - o ile post kolegi wyżej nie pomógł - wypakuj je na innym kompie, przerzuć wypakowane na swój i zainstaluj ręcznie ;)



  • 1




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych