Skocz do zawartości


Zdjęcie

Brak ikon po zalogowaniu się do Win7


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Patusza

Patusza

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 03 01 2013 - 18:51

Witam,
otóż mam taki problem: od kilku dni po włączeniu laptopa i zalogowaniu, na pasku zadań wskakuje ikonka QuickSet64, a potem znika wszystko (ikony na pulpicie, pasek zadań), i zostaje tylko tapeta i kursor (nie pokazuje się nawet menu przy kilknięciu prawego przycisku myszki). Tapeta jakby wysuwa się na sam wierzch, bo słychać że programy się włączają (np. Skype). Przy ctrl+alt+del i wciśnięciu "Wyloguj", wszystko pokazuje się spowrotem, i gdy w porę wciśnie się "Anuluj" to jakoś szło, i myślałam, że będzie dobrze, ale dzisiaj przestał działać touchpad (próbowałam włączać/wyłączać touchpad, zrestowałam kilka razy komputer, bez efektu); myszka podłączona na usb też nie działa (próbowałam wszystkie porty). Wczoraj nie działały przyciski jasności ekranu (pokazywał się pasek i wskaźnik się przesuwał, ale jasność ekranu się nie zmieniała), ale dzisiaj wróciło do normy.
W panelu sterowania w programach próbowałam naprawić QuickSeta, ale okazało się że nie ma folderu w którym powinien być program (ścieżka: C:\DELL\QUICKSET\1061\ tymczasem folderu QuickSet nie ma).
Nie mam zielonego pojęcia co robić. Może ktoś mógłby mi pomóc?

Użytkownik Patusza edytował ten post 03 01 2013 - 18:56

  • 0

#2 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 04 01 2013 - 13:50

otóż mam taki problem: od kilku dni po włączeniu laptopa i zalogowaniu, na pasku zadań wskakuje ikonka QuickSet64, a potem znika wszystko (ikony na pulpicie, pasek zadań), i zostaje tylko tapeta i kursor

Jest to program, który kontroluje karty bezprzewodowej na komputerze przenośnym. Wejdź w tryb awaryjny -> start -> msconfig -> uruchamianie -> wyłącz "wszystko co jest dla Ciebie zbędne" -> zastosuj -> OK po komunikacie uruchom ponownie komputer.

  • 1

#3 Patusza

Patusza

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 04 01 2013 - 17:15

Częściowo działa... Tapeta już nie wysuwa się na wierzch, ale za to nie działa internet.
Nadal nie działa touchpad, i znowu przestały działać klawisze jasności.
  • 0

#4 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 04 01 2013 - 17:24

Sterowniki do touchpada i karty sieciowej masz zainstalowane?
  • 0

#5 Patusza

Patusza

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 04 01 2013 - 17:58

Tak, są zainstalowane.
Problem nie jest z samym touchpadem, bo mysz na usb też nie działa.
  • 0

#6 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 04 01 2013 - 17:59

Daj screena z menedżera urządzeń.
  • 0

#7 Patusza

Patusza

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 04 01 2013 - 18:17

O matko, zaczęła działać. A próbowałam dosłownie 5 minut temu i nie działała.

Już znalazłam rozwiązanie z touchpadem. Weszłam w ustawienia touchpada C:\Program Files\DellYPad\DellTPad.exe i okazało się że był wyłączony.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych