Skocz do zawartości


Zdjęcie

Brak dźwięku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 minor

minor

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 23 09 2007 - 17:09

Witam

Mam problem, kiedy włanczam film (np. z portalu youtube) nie słysze dźwięku natomiast obraz jest taki jak być powinien. Problem pojawił sie z dnia na dzień wszystko działało i nagle jest tak jak opisałem wyżej. Sprawdziłem ustawienia systemowe i internetowe nie ma wyłączonego dźwięku, przeinstalowałem flash player bez rezultatu zwykle używam maxthona 2.0.3, ale ani internet explorer 6,0 jak i firefox nie rozwiązały tego problemu. Mój system jest po skanowaniu AVG'em, spybotem, registry mechanic'iem, mks on-line wynik: bez rezultatu. Moim systemem operacyjnym jest windows XP proffesional.

Dane sprzętu:
-2.13 GHz procesor
-1 Gb ramu
-FX 5700 128 Mb karta graficzna
-głośniki Avance AC 97 speaker 6 kanałowy

Proszę o pomoc i z góry dziękuję.

  • 0

#2 KRQ

KRQ

    Początkujący

  • 133 postów

Napisano 23 09 2007 - 19:28

Dodaj ten wpis do rejestru i zrestartuj komputer.

http://www.republika.pl/bercik64/FIX%20by%....inz.Player.reg

Pozdrawiam.

  • 0

#3 minor

minor

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 23 09 2007 - 21:24

Niestety problem pozostał, prosiłbym dalej o pomoc. Jeśli są jakieś inne informacje jakie przydałyby się w określeniu meritum problemu podam jak najszybciej.

Dziękuję za próbę pomocy.
  • 0

#4 minor

minor

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 25 09 2007 - 11:26

To już koniec pomocy????? :) Bardzo proszę jak ktoś ma jakiś pomysł co się dzieje niech odpisze
  • 0

#5 KRQ

KRQ

    Początkujący

  • 133 postów

Napisano 25 09 2007 - 12:33

Ustaw jeszcze w IE w opcjach, włącz dziwięk i wideo na stronach internetowych.
  • 0

#6 minor

minor

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 25 09 2007 - 13:32

Już to sprawdzałem nie mam wyłączonego dźwięku ale jak się okazało jest on bardzo wyciszony, kiedy włączam głośniki na maksymalną głośność to coś nie coś słychać, sprawdziłem ustawienia głośności w systemie ale to nie to jest problemem.Jest coś nowego podłączyłem głośniki stereo i dźwięk na witrynę internetową wróciłDołączona grafika!Dołączona grafika!Dołączona grafika Jak to się stało że głośnik dolby nie odtwarza dźwięku z witryn internetowych???? przeglądałem ustawienia i szczerze mówiąc nie mam pojęcia dlaczego się tak dzieje.Dziękuję za wszelką pomoc rozwiązałem problem.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych