Skocz do zawartości


Zdjęcie

Brak dostępu do ustawień Windows po zainstalowaniu antywirusa Panda Seciurity 2014


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Dragareks

Dragareks

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 17 09 2014 - 17:55

Mam bardzo duzy problem odnosnie mojego komputera. Wczoraj wieczorem stwierdzilem ze najwyzszy czas zainstalowac antywirusa (nieistotne [chyba] wirusy powodujace wyswietlanie sie reklam w przegladarce) i padlo na Panda Antivirus Pro 2015. Wlaczylem skanowanie pelne i zaznaczylem opcje automatycznego wylaczenia komputera po skonczeniu. Jakies 2h temu wracam ze szkoly, a tu brat drze ryja, ze nic nie chodzi... Gdy usiadlem zeby ogarnac problem, niewiedzialem co zrobic... pierwszy raz cos takiego widze. zaden program, panel sterowania, moj komputer... nic nie chce sie wlaczyc... w trybie awaryjnym ten sam blad. jedyna rzecz, ktora dziala to awaryjny z wierszem polecen (tzn uruchamia sie nie jestem pewien czy komendy dzialaja). poszperalem troche po sieci, ale nic nie znalazlem... jedyny komunikat jaki wyswietla sie po kliknieciu na ikone to komunikat z "moj komputer"-"Z plikiem tym nie jest skojarzony rogram wmozliwiajacy wykonanie tej czynnosci. Zainstaluj taki program lub, jesli jest juz zainstalowany, utworz skojarzenie, uzywajac apletu Programy domyslne w panelu sterowania". Niechcialbym stawiac systemu od nowa, mam kilka dosyc waznych dokumentow na komputerze nie mam kopii, wiec stawianie systemu jest ostatecznoscia. 
z gory dzieki
pozdrawiam 
Dragareks

 



  • 0

#2 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 17 09 2014 - 18:57

Spróbuj naprawić system z plyty instalacyjnej Windows

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych