Skocz do zawartości


Zdjęcie

Brak dostępu do Internetu, mimo że wszystko wygląda OK


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Petro-7

Petro-7

    Obserwator

  • 7 postów

Napisano 14 04 2014 - 00:50

Witam. 

Otóż od jakiegoś czasu denerwował mnie fakt, że oprócz mojego normalnego, kablowego połączenia z Internetem w ustawieniach sieci miałem jeszcze 15 połączeń lokalnych tworzonych prawdopodobnie przez Tunngle. W ustawieniach dało się je wyłączyć, ale po restarcie wracały. Także postanowiłem je odinstalować, wszedłem do menadżera urządzeń i tam usunąłem wraz ze sterownikami wszystko oprócz Realtek PC Family. Niestety, po restarcie komputera nie było już Internetu - wykrywanie problemów nic nie dawało, nie było żądnychikonek, a Internet po prostu nie działał. Po iluśtam restartach pojawił się w końcu na ikonce w trayu ten żółty trójkącik+pojawiła się nowa sieć lokalna "tap windows adapter v9" - przeczytałem, że to z Tunngle więc odinstalowałem ten program - po restarcie Internet był przez jakieś 30 sekund i potem znowu jego brak, a ta sieć lokalna jak byłą tak jest+mam jeszcze "tap-win32 adapter oas".

Tutaj screeny di-7Q6YIP7Q.jpg

di-U3YF9OUQ.jpg

 

Próbowałem zaktualizować sterowniki, pobrałem stąd http://www.realtek.com.tw/downloads/downloadsView.aspx?Langid=1&PNid=13&PFid=5&Level=5&Conn=4&DownTypeID=3&GetDown=false ten dla Windowsa 8.1, którego to posiadam.

 

Kompletnie nie wiem co dalej robić, bardzo proszę o pomoc, za którą z góry dziękuje i pozdrawiam :)

 



  • 0

#2 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 15 04 2014 - 13:10

Nie rozumiem na co odinstalowujesz ten program. Przed Usunięciem tego było wszystko ok więc przywrócić sobie system i będzie po problemie.

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: Internet brak problem



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych