Skocz do zawartości


Zdjęcie

Błagam o pomoc dla mojego syna


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ilona-lackowska

ilona-lackowska

    Nowy

  • 0 postów

Napisano 27 05 2006 - 22:49

Ilona Lackowska
Ul. Długa 77
89-652 Łag
Tel. (052)398-6994
www.pomozdamianowi.friko.pl

gg 2988897

Email; ilona.lackowska@konto.pl

Witam i pozdrawiam.


Zwracam się z uprzejma prośbą o udzielenie wsparcia na rzecz mojego syna Damiana(13 lat). Samotnie wychowuje dwoje dzieci - Emilia(12 lat) i Damian, który od urodzenia choruje na Dziecięce Porażenie Mózgowe. Wymaga ciągłej opieki i rehabilitacji, wiąże się to z dużymi nakładami finansowymi. Dotychczas w miarę moich możliwości finansowych staram się korzystać ze wszelkich możliwych sposobów usprawniania syna. Wyjazdy na leczenie i rahabilitację są bardzo kosztowne. Do tej pory Damian korzysta z możliwości wyjazdu na leczenie w Specjalistycznym Szpitalu Kompleksowej Rehabilitacji i Ortopedii Dziecięcej "Górka" w Busku Zdroju, Ośrodku Rehabilitacji i Hipoterapii "MAGDALENKA" w Wartowie oraz Ośrodku Leczniczo-Wypoczynkowym w Polańczyku.
Po każdym pobycie można było zauważyæ dużą poprawę. Obecnie Damian zakwalifikował się na turnus rehabilitacyjny w Ośrodku Leczniczo-Wypoczynkowym w Polańczyku. Po ostatnim pobycie zaobserwowałam znaczna poprawę stanu jego zdrowia. Bardzo dobrze odebrał zmianę klimatu, co zmobilizowało go do ćwiczenia i walki z własną choroba. W ośrodku, Damian ma fachowa opiekę, wiele zabiegów, które pozwalają mu poprawić stan własnego zdrowia. Widząc uśmiech na twarzy mojego syna jestem najszczęśliwsza na świecie, bo wiem, ze jeśli Damian ćwiczy pod fachowym okiem specjalistów to widoczne są efekty jego rehabilitacji. Sama nie jestem w stanie zebrać kwoty potrzebnej mi na wyjazd, na rehabilitacje, wiec zwracam się z ogromna prośbą o pomoc. Zebranie Kwoty potrzebnej na rehabilitacje mojego syna to największy cel w moim życiu, dlatego proszę o pomoc.
Damian ma duże szansę na poprawę stanu swego zdrowia, a brak fachowej rehabilitacji ogranicza jego szansę na normalne życie.
NIE BADZ OBOJETNY - POMOZ CIERPIACEMU DZIECKU W POWROCIE DO NORMALNOSCI. KAZDY GROSIK PRZEKAZANY NA RZECZ DAMIANA PRZYBLIZA GO DO ZDROWIA.

FUNDACJA DZIECIOM "ZDAŻYĆ Z POMOCA"
UL. ŁOMIANSKA 5
01-685 WARSZAWA


NR KONTA: PKO BP XV O/WARSZAWA
50 1020 1156 0000 79 02 0007 7248
(Z DOPISKIEM) NA LECZENIE I REHABILITACJĘ DAMIAN LACKOWSKI



SWIFT ; BPKOPLPW

P.S. Istnieje możliwośc wpłaty bezpośrednio na konto ośrodka rehabilitacji w Polańczyku .

Lub na konto email ilona-lackowska@wp.pl w playu

http://www.payu.pl/index.php

  • 0

#2 Buster

Buster

    Początkujący

  • 39 postów

Napisano 28 05 2006 - 08:41

Co tu taka cisz może ktoś pomoże ja się postaram w najbliższym czasie przesłać pieniądze a wy ??

  • 0

#3 ilona-lackowska

ilona-lackowska

    Nowy

  • 0 postów

Napisano 28 05 2006 - 14:10

Buster
Dzięki masz racje cisza grobowa ale mam nadzieje że to nie ptrwa zbyt długo.
Strasznie na was licze i chętnie przywitała bym unas wszystkich którzy mieli by ochotę poznać damianka osobiście .
Dzięki za wpłate jesli ktos miał by watpliwosci co do autentycznosći to może sprawdzic na
www.dzieciom.pl
może też zadzwonic do osrodka a nawet wpłacić bezposrednio na konto osrodka.
Dziękuje za pomoc i jestem wdzieczna
  • 0

#4 caveman

caveman

    Tweaks.pl team

  • 368 postów

Napisano 28 05 2006 - 17:29

Postaramy się pomóc :lol: temat będzie przylepiony cały czas.
  • 0

#5 ilona-lackowska

ilona-lackowska

    Nowy

  • 0 postów

Napisano 28 05 2006 - 19:18

caveMAN
Wielkie dzięki takie przyklejenie tematu to cos wspaniałgo nie zginie i wiecej osób zwróci na nie uwage.
Jestem ogromnie wdzieczna.
Pozdrawiam
  • 0

#6 jaMar

jaMar

    Loves Madzia

  • 15 postów

Napisano 28 05 2006 - 22:10

Postaramy sie jakos pomóc.
  • 0

#7 Gość_Guest_ilona-lackowska_*_*

Gość_Guest_ilona-lackowska_*_*

Napisano 30 05 2006 - 11:51

jaMar
Dziękuje z całego serca kazda nawet najmiejsza pomoc to już krok bliżej do turnusu.
Wpłacony grosik , pomysł na zebranie nawet najmiejszej kwoty czy dobra rada wszsystko jest strasznie cenne i za wszystko jestmogromnie wdzieczna.
Pozdrawiam.\]
ILONA
  • 0

#8 jaMar

jaMar

    Loves Madzia

  • 15 postów

Napisano 01 06 2006 - 20:39

Dałem juz info o tym na inne fora.Moze uda sie pomóc.
  • 0

#9 ilona-lackowska

ilona-lackowska

    Nowy

  • 0 postów

Napisano 03 06 2006 - 20:11

jaMar
Dziekuje to wspaniale zawsze szanse większe.
Pozdrawiam ILONA
  • 0

#10 Aniol Stroz:*

Aniol Stroz:*

    Nowy

  • 0 postów

Napisano 04 06 2006 - 01:07

Cześć Ilonka nie wiem czy to cois da ale moge zapytac ordynatora w lodzkim szpitalu mam u niego chody :) sam jestem po 7-edmiu operacjach wiem co to cierpienie mysle ze jesli czlowiek prosi zawsze bedzie mu dane odezwalem sie do ciebie na gg jesli bedziesz chciala mozemy porozmawiac a ja sie dowiem co sie da zrobic mam nadzieje ze bedzie dobrze niech aniolkowie strzega twego synka ja ich mam 12 pozdrawiam dobrych ludzi i tych mniej dobrych :)
  • 0

#11 ilona-lackowska

ilona-lackowska

    Nowy

  • 0 postów

Napisano 04 06 2006 - 15:09

Aniol Stroz:*
Dziekuję za troskie rozmawialismy na gg idziekuję z całego serca za chęć pomocy .
Pozdrawiam ILONA

  • 0

#12 xord9090

xord9090

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 04 04 2011 - 19:57

ja tez cos wysle, sam nie wiele mam ale kazda zlotowka wazna

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych