Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Bład:pakiet .Net Framework Redistributable nie został prawidłowo zainstalowany FIFA13


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 DEVGRU

DEVGRU

    Początkujący

  • 33 postów

Napisano 31 01 2013 - 17:02

Przerywa mi instalacje gry na Originie ,przy 34%.
Wyświetla sie komunikat "Bład:pakiet .Net Framework Redistributable nie został prawidłowo zainstalowany.
Instalacja została przerwana. (1603)
Mój system to XP sp3.Jeżeli gra nie chodzi na tym systemie,to zrobili mnie w ch...

Prosze o pomoc ,z góry dziekuję.

DEVGRU

  • 0

#2 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 31 01 2013 - 22:10

Na opakowaniu powinno pisać na jakie systemy operacyjne gra działa, po drugie zainstaluj to:
http://www.microsoft.com/pl-pl/download/details.aspx?id=30653

Użytkownik Qauke edytował ten post 31 01 2013 - 22:11

  • 0

#3 pawel315

pawel315

    Uzależniony od forum

  • 1 553 postów

Napisano 01 02 2013 - 22:13

wg, supportu FIfy 13 xp nie jest wpierany ->https://help.ea.com/pl/article/fifa-13-system-requirements
  • 0

#4 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 02 02 2013 - 14:12

Miałem ostatnio taki problem z Nokią Lumią i Windows XP. Gotowa solucja wygląda tak:
  • Możliwy błąd to zablokowany Rollback - jak nie instalujemy .Net Framework to wyskakuj błąd ogólny, ale wszystko się kręci wokół tej małej upierdliwej wartości w rejestrze. Komunikat błędu: "You must enable rollback to continue with setup" error message appears when you install or remove .NET Framework
  • W menu Start wybierz uruchom, a następnie: Regedit
  • Wejdź do kluczy:
    HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Policies\Microsoft\Windows\Installer\DisableRollback
    HKEY_CURRENT_USER\Software\Policies\Microsoft\Windows\Installer\DisableRollback
  • Poszukaj w nich wartości: DisableRollback i zmień z "1" na "0"
Powinno pomóc :)

  • 1

Zobacz więcej tematów z tagiem: Fifa 13 błąd Net Framework



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych