Skocz do zawartości


Zdjęcie

Błąd z odtwarezaniem flmów!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 schramm

schramm

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 29 11 2006 - 23:01

Eloo!! Wszystkim.
Pare dni temu formatowałem komputer i po ponownym zainstalowaniu systemu okazało się, że program Windows Media Player 10 nie odtwarza filmów DVD (na innych programach typu Power DVD filmy są odtwarzane) Nie wiem dlaczego tak się dzieje. Myśle, że to jest problem z kodekami, ale nie wiem jakie powinny być zainstalowane do poprawnego działania komputera. Oto lista zainstalowanych kodeków na MOIM komputerze:

- K-lite codec pack 2.79 full

Ponadto program All Player nie chce odtwarzać mi filmów DivX

Jeżeli ktoś moze mi jakoś pomóc w tej sprawie to prosiłbym o odpisanie na mój post!

POZDRAWIAM!Dołączona grafika

  • 0

#2 alex82

alex82

    Początkujący

  • 56 postów

Napisano 29 11 2006 - 23:18

Eloo!! Wszystkim.
Pare dni temu formatowałem komputer i po ponownym zainstalowaniu systemu okazało się, że program Windows Media Player 10 nie odtwarza filmów DVD (na innych programach typu Power DVD filmy są odtwarzane) Nie wiem dlaczego tak się dzieje. Myśle, że to jest problem z kodekami, ale nie wiem jakie powinny być zainstalowane do poprawnego działania komputera. Oto lista zainstalowanych kodeków na MOIM komputerze:

- K-lite codec pack 2.79 full

Ponadto program All Player nie chce odtwarzać mi filmów DivX

Jeżeli ktoś moze mi jakoś pomóc w tej sprawie to prosiłbym o odpisanie na mój post!

POZDRAWIAM!Dołączona grafika


Proponuje odinstalowac ten K-lite codec pack 2.79 full i jeszcze inne jeżeli były odinstalowane. I wgrać ffdshow jest to pakiet który jeszcze mnie nie zawiódł oraz wgrać program Power DVD od nowa . Jeżeli oglądasz format RMBV to polecam Real Alternative. Sprawdż jeszcze jakie pliki do odtwarzania masz ustawione w Media Player 10

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych