Skocz do zawartości


Zdjęcie

Błąd 0xc000000f


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 cupidyn

cupidyn

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 09 09 2011 - 21:36

Witam, mam chyba dośc poważny błąd, ponieważ nie moge uruchomić komputera do stanu pulpitu ani nic.

Po wlaczeniu laptopa pokazuje się czarno białe okno i pisze tak

Menadzer rozruchu systemu windows
Uruchomienie systemu nie powiodło się. Przyczyną może byc ostatnia zmiana sprzetu lub oprogramowania. Aby rozwiazać ten problem:
1.Włoż dysk instalacyjny systemu windows i ponownie uruchom komputer.
2.Wybierz ustawienia jezyka, a nastepnie kliknij przycisk Dalej.
3.Kliknij pozycje napraw ten komputer.

Jesli nie masz tego dysku, skontaktuj się z administratorem systemu lub producentem komputera aby uzyskać pomoc


Stan: 0xc000000f
Informacje: Nie można uruchomić pozycji rozruchu, ponieważ wymagane urządzenie jest niedostepne.


Ostatnia rzecza jaka zrobilem na komputerze bylo przywrocenie go do stanu fabrycznego, nie zalezy mi na tych dokumentach itd, ale chcialbym zeby moj komputer znowu dzialal. Mam oryginalna plytke systemu windows 7 ale po wlozeniu i uruchomieniu ponownie nic sie niedzieje.
Zrobilem też jakiś test do ktorego się wchodzi przyciskiem del albo delte na samym początku, ale przyczyna nie zostala znaleziona.
Jesli mozna to prosilbym o napisanie tego troche na chlopski rozum bez skrotow bo nie jestem informatykiem i pewnie tego nie zrozumiem.
Mam nadzieje ze udzielicie mi pomocy.
Jesli potrzeba to moge zrobic zdjecia ekranu.

Pozdro

  • 0

#2 Krzychu25

Krzychu25

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 045 postów

Napisano 09 09 2011 - 22:19

włóż płytę do dvd, wejdź w boot menu podczas startu komputera (klawisz F8 lub F12, będzie napisane na samym początku), wybierz stacje cd-rom (lub jakoś podobie) i jedziesz z instalką windowsa po kolei jak będzie napisane. Najprostszy sposób jeżeli nie zależy ci na danych ;]

płyte z windowsem oczywiście

Użytkownik Krzychu25 edytował ten post 09 09 2011 - 22:20

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych