Skocz do zawartości


Zdjęcie

Benq S32B i sterowniki dla Windows XP


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 siewnik

siewnik

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 08 03 2008 - 11:40

Witam

Mam zamiar kupić tego laptopa (Benq s32b) http://www.primakomp.pl/product_info.php/products_id/4204
i mam takie pytanko, czy sa do niego sterowniki pod Windows-a XP. Pisalem do serwisu, ale widocznie nie
chce im sie odpisywac, na stronie BENQ nie ma jeszcze zadnych dostepnych sterownikow.
Jezeli ktos go posiada lub wie czy sa do niego sterowniki do XP to prosze o info

pozdrawiam
DAWID

  • 0

#2 Tolek81

Tolek81

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 04 04 2008 - 00:18

Witam

Mam zamiar kupić tego laptopa (Benq s32b) http://www.primakomp.pl/product_info.php/products_id/4204
i mam takie pytanko, czy sa do niego sterowniki pod Windows-a XP. Pisalem do serwisu, ale widocznie nie
chce im sie odpisywac, na stronie BENQ nie ma jeszcze zadnych dostepnych sterownikow.
Jezeli ktos go posiada lub wie czy sa do niego sterowniki do XP to prosze o info

pozdrawiam
DAWID

stery sa :] - wystarczy poszukac - mi zajelo to okolo 1 dnia :]
- stery intela - grafa i chipset :]
- WDM_R190.exe - dziwk przestrzenny z Realteka, ale zanim to to lata pod winde kb888111xpsp2.exe
- stery do sieciowki ze strony producenta sieciowki :] itd. :P
- bluetooth - tak jak wyzej, choc chyba XP sam pobral z plyty dostarczonej ze sterami do Visty :> - o dziwo dziala i smiga :] (tylko trzeba bylo pokazac sciezke - czy rozpakowac RARem archiwum :] - badz zajrzec do innych by w plikach ini odszukac info o producencie :]

BTW:
nie dostaniesz sterow ze strony BENQ do XP bo ten laptop jest tylko sprzedawany z Linux'em badz Vista.
XP dziala a i trzebva do instalki XP dodac stery do SATA poprzez nLite :] bo inaczej nie odpalisz instalki - stery do pobrania ze strony producenta dysku twardego :] albo intela - nie pamietam - skads w kazdym badz razie wziolem i dzialaja :)

Jak bede mial wolny czas i skoncze instalke nienadzorowalna + stery do lapitoka to podam wiecej szczegolow, w kazdym badz razie moja kobieta jest zadowolona z laptopa :) a ja z zakupu :]


---dodano----

Ja kupilem najtaniej jak sie dalo (przynajmniej w tym okresie) + 1 GB ramu by miec 2gb :) (montarz wlasny bo nie chce mi sie komus placic za odkrecenie 3 srubek 20 zeta (instrukcaja monarzu ramu w instrukcji obslugi z laptopem badz storona producenta - pdf)
[Portabile.pl]
kupilem za laczna sume z przesylka 2552 - daloby sie taniej ram dostac z innego sklepu, lecz naglil mnie czas.

--dodano---

Jak bede mial wiecej czasu (czytaj wyzej) - dam dokladne nazwy sterow wydobyte programem (Driver Genius Professional Edition)

  • 0

#3 Sęp

Sęp

    Początkujący

  • 136 postów

Napisano 05 04 2008 - 20:34

troche odradzam tą marke laptopów moja matula ma i sie cały czas coś chrzani a to płytka dotykowa a to dzwięk cos tam szwankuje....jest dużo lapów lepszych za ta cene np.
Ten
http://sklep.vobis.pl/oferta/notebooki/tft...f5vl_t2330.aspx
lub ten
http://www.allegro.pl/item338537291_nowy_s...wyprzedaz_.html

zastranów sie asus ma na bank dobre wsparcie co do sterowników pod win xp na swojej stronie internetowej
a z sony tez nie powinno być problemów
  • 0

#4 Tolek81

Tolek81

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 09 04 2008 - 14:41

U mnie poki co nic takiego nie wystepuje - odpukac.

stery do XP pod Tutaj - troche powyzej 23MB


---DODANO---

odnosnie powyzszych propozycji - ja szukalem czegos co jest male. zgrabne i lekkie i za rozsadna cene - 13.3" - jak najbardziej mi odpowiadalo - mojej kobiecie - jestesmy zadowoleni z zakupu - dziala bardzo dobrze - nie mam y zadnych problemow.
Programy, ktore sa dodane do laptopa (pod Viste) - instaluja sie pod XP i dzialaja :] tak jak powinny (do klawiszy funkcyjnych).
  • 0

#5 Tolek81

Tolek81

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 16 04 2008 - 00:43

Gdyby kogos interesowalo - co jest w srodku to:


Dołączona grafika


  • 0

#6 intel

intel

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 20 04 2008 - 14:10

Mam ten model laptopa (joybook S32b) i bez większych problemów zainstalowałem na nim XP(Wszystkie sterowniki są w Internecie).
Tani, mały, przyjemny i poręczny - czego chcieć więcej od laptopa ?
  • 0

#7 etariel

etariel

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 09 11 2008 - 20:52

witam.

Mam pytanie na temat sterownikow audio high

definition.
Proboje na wszystkie znane mi sposoby zainstalowac

te sterowniki i nie udaje sie.
Caly czas pokazuje konflikt.
Mam sterowniki sciagniete z tej strony:
http://joybookholic.blogspot.com/2008/04/driver-ben

q-joybook-s32-for-windows-xp.html
wszystkie inne dzialaja a karta muzyczna nie chce.
Nawet przy probie instalacji przy wylaczonym

urzadzeniu.
Kiedy probuje wybrac "aktualizuj sterowniki" nic

sie nie dzieje, zadne okienko sie nie otwiera.
Moze ktos mi wyslac instalke dzialajaca??
Dziekuje i pozdrawiam
  • 0

#8 lukasid

lukasid

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 08 12 2008 - 11:56

Po małych problemach udało mi się zainstalować stery do XP na Benq s32b. Niby wszystko działa, ale ciągle są małe niedogodności, których nie udało mi się jak dotąd rozwiązać:
1) Po podniesieniu kompa z hibernacji zachowuje się on tak, jakbym wcisnął power, tzn. w zależności od ustawień albo wyskoczy okno z pytaniem jakie działanie wykonać, albo po prostu system sam się zamknie lub zhibernuje :/
2) Denerwujące jest to, że jak go włączę (nie odhiernuję tylko włączę) to połączenia bezprzewodowe są wyłączone, i trzeba je ciągle włączać (a więc przycisk z przodu + kombinacja klawiszy włączająca WiFi + Bluetootch). Czy udało się komuś zapisać takie działanie na stałe?
3) Nie udało mi się uruchomić klawisza sterującego dźwiękiem (ale tego nie używam, więc przeżyję :)
4) Mikrofon działa tak cicho, że prawie nic nie nagrywa (próbowałem zmieniać ustawienia (podbicie o ileśtam dB oraz głośność) ale niewiele pomogło

Czy na Windows Vista też występują takie problemy (nie chce mi się instalować tylko po to aby to sprawdzić).

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych