Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bardzo tendencyjne pytanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Który komputer (z podanych poniżej)powinnam wybrać? (2 użytkowników oddało głos)

Który komputer (z podanych poniżej) powinnam wybrać?

  1. hp (1 głosów [50.00%])

    Procent z głosów: 50.00%

  2. lg (1 głosów [50.00%])

    Procent z głosów: 50.00%

  3. toshiba (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 yukino

yukino

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 16 09 2007 - 15:08

Na wstępie chciałabym wszystkim bardzo przeprosić za kolejne tendencyjne pytanie oraz za to, że zawracam Wam głowę moim problemem.

Muszę kupić laptopa. Górną granicę cenową ustaliłam na 5000zł.

Po przejrzeniu wielu modeli zostałam z 3ma i sama nie potrafię ocenić, który z nich jest najlepszy.

HP
Zawiodłam się jakiś czas temu drukarką hp i mam urazę do tej firmy. Jeśli ktoś mnie nie zapewni, że laptopy tej marki są dobre, że ten jest dobry to sama na pewno siebie nie przekonam. Zawsze wydawało mi się, że kupując produkty hp płaci się za nazwę, a potem przepłaca się na częściach eksploatacyjnych.

http://www.komputronik.pl/Notebooki/LG/LG_E500_S_APRAY/pelny,id,45067/
Naczytałam się trochę na temat lg, że nie produkuje nic dobrego. Ale może ta seria jest lepsza? Może ten laptop jest lepszy?

http://www.komputronik.pl/Notebooki/Toshiba/Satellite__dla_kazdego/seria_A200__Core_Duo_/_Core_2_Duo/Toshiba_Satellite_A200_1GM_T2450_NVidia_2GB_160GB_VHP_/pelny,id,44088/
Ten laptop, choć mogę się mylić, ma najsłabsze parametry z całej 3ki. Choć z 2giej strony to jest toshiba więc może mimo to jest dobrej jakości? Jest też najtańszy więc może najbardziej wart swojej ceny?

Jeżeli ktokolwiek zainteresowałby się tematem będę wdzięczna za wszelkie wskazówki, propozycje. Nawet innego laptopa. Ponieważ nie jestem całkowicie zdecydowana na żadnego z nich, dlatego każda inna nowa propozycja, która waszym zdaniem była by lepsza także mi pomoże.

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Pytania pomocnicze:
1. Który z tych laptopów jest najlepszy biorąc pod uwagę parametry?
2. Który z tych laptopów jest najlepszy biorąc pod uwagę markę i parametry?
3. Która z tych marek jest najlepsza?
4. Którego laptopa Ty byś wybrał? Dlaczego?

Jeżeli komuś nie chce się wypowiadać w bardziej złożony sposób poprzez napisanie posta to będę niezmiernie wdzięczna jeżeli po prostu wypowie się w ankiecie, którego laptopa powinnam kupić.

Z góry dziękuję za każdą pomoc.
I jeszcze raz przepraszam za tendencyjność zapytania.
Serdecznie pozdrawiam.

  • 0

#2 Marix125

Marix125

    Starszy:

  • 1 394 postów

Napisano 16 09 2007 - 18:06

Nie lepiej wziąć jakiegoś Acer'a ?

  • 0

#3 T-Bek

T-Bek

    Obserwator

  • 8 postów

Napisano 17 09 2007 - 14:36

imo bierz Toshibe.
  • 0

#4 AYANAMI

AYANAMI

    Początkujący

  • 16 postów

Napisano 18 09 2007 - 00:34

witaj :D ja z tych 3 kupiłabym HPka ;)

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych