Skocz do zawartości


Zdjęcie

Awaria po przerwie w dostawie prądu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 nosferatek

nosferatek

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 29 02 2008 - 21:10

Witam.

Mam taki problem: kiedy moj laptop byl wlaczony (nie mialem wlozonej baterii), nagle zabraklo pradu. Kiedy wlaczylem go
ponownie, okazalo sie, ze wszystko dziala jakies 5 razy wolniej. Na pewno nie jest to wina systemu. Od tego czasu 2 razy zdazylo mi sie,
ze komputer zaczal dzialac normalnie, przez jakies 5-10 minut i w obydwu przypadkach bylo to zwiazane z przenoszeniem laptopa z jednego miejsca na drugie. Czy ktos moze widziec co sie mogla popsuc ??

Z gory dzieki za pomoc.
Pozdrawiam.

  • 0

#2 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 01 03 2008 - 15:21

Zainstaluj program Speedfan i tam przejdź do zakładki SMART i sprawdź stan twojego dysku twardego. Może pojawiły się w nim badsectory..

  • 0

#3 nosferatek

nosferatek

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 01 03 2008 - 16:21

Zainstaluj program Speedfan i tam przejdź do zakładki SMART i sprawdź stan twojego dysku twardego. Może pojawiły się w nim badsectory..

To nie to, zapomnialem dopisac, ze byl sprawdzany z innym dyskiem i bylo to samo. W ogole Windows instaluje sie z 4-5 godzin cos takiego.




Zainstalowalem ten program i jesli chodzi o dysk to pokoazuje mi cos takiego: Warning: Power On Hours Count is below the average limits (96-100).
I w pierwszej zakladce pokazuje mi ze procek pracuje prawie caly czas na 100% a temperatura wynosi 55C.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych