Skocz do zawartości

Zdjęcie

Atrakcyjna oferta pracy-Web Developer(Kraków)

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Uniapol

Uniapol

    Początkujący

  • 18 postów

Napisano 19 09 2014 - 09:34

Agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej AP Uniapol Development Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150

Web Developer

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie i programowanie aplikacji biznesowych.

Wymagania:

    wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe

    2-4 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

    komunikatywna znajomość języka angielskiego

    znajomość technologii Java Swing lub FX

    znajomość Oracle Database

    mile widziana znajomość Java EE, Groovy, Grails

    gotowość do odbywania podróży służbowych

    kreatywność, otwartość na nowe wyzwania

Oferujemy:

    możliwość rozwoju osobistego i zawodowego

    ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

    atrakcyjne warunki współpracy

Wszystkie osoby zainteresowane – zapraszamy do aplikowania poprzez naszą stronę internetową:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883) ".

  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych