Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ares


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 marvello

marvello

    Początkujący

  • 11 postów

Napisano 03 11 2007 - 14:57

Witam mam Program "Ares" p2p i mam takie pytanie.Mam łącze 512kb/s.Gdy ściągam np film i jest nawet dużo źródeł w tej chwili 6 użytkowników ściąga mi z predkością 3-10 kb/s max.Co zrobić prędkość mi kilka dni temu wynosiła przy 4 użytkownikach 40-60 kb/s nawet czemu mi tak słabo teraz pobiera ten Ares.Co zrobić może coś przestawić w ustawieniach.Miałem wcześniej łącze 256 kb/s Vectranet ale była zmiana na 512kb/s i noramlnie mi ściągało jeszcze jakieś 3 dni temu z predkością około 60 kb/s.Pomóżcie
Ps.Aha i tak samo jest w innych programach BearShare też wolno ściąga bo sprawdzałem.

  • 0

#2 xabre

xabre

    Początkujący

  • 112 postów

Napisano 04 11 2007 - 13:34

Sprawdź czy nie masz zainfekowanego komputera.
Sprawdź parametry łącza przy pomocy witryny speedtest.net.
Problem może leżeć po stronie operatora, dobrze by było skontaktować się z nim i zapytać czy nie ma problemów lub nie wprowadził limitów. (np limit transferu w określonych godzinach. )

  • 0

#3 marvello

marvello

    Początkujący

  • 11 postów

Napisano 07 11 2007 - 21:07

Sprawdź czy nie masz zainfekowanego komputera.
Sprawdź parametry łącza przy pomocy witryny speedtest.net.
Problem może leżeć po stronie operatora, dobrze by było skontaktować się z nim i zapytać czy nie ma problemów lub nie wprowadził limitów. (np limit transferu w określonych godzinach. )

Hej łącze mam wporzo i nie mam limitów
Ze stron mi ściąga maxem 64 kb/s ale z programu tj."Ares" i "BearShare idzie mozolnie i nie wiem co jest grane system nie jest zainfekowany też miałem to na myśli ale zrobiłem formata i tak samo po formacie ściąga wolno.Co to może być sam nie wiem
  • 0

#4 HazeR

HazeR

    Początkujący

  • 38 postów

Napisano 08 11 2007 - 10:58

Sprawdz czy niemasz w programie ustawionej takiej opcji zeby malo wysylać np jesli gdzies jest ustawione zeby wysyłało 1kb po w wiekszosci programów wysylanie jest polaczone z pobieraniem i jak zmieniasz wysylanie na mniejsze to automatycznie ci ustawia mniejszy DL :) zobacz jak emule chodzi no i PODSTAWOWA prędkość zciagania niezalezy od ilości seedów moze ich być 20 albo 150 download zalezy glównie od tago jak oni szybko wysyłaja :> pozdro :D
  • 0

#5 marvello

marvello

    Początkujący

  • 11 postów

Napisano 08 11 2007 - 22:28

Sprawdz czy niemasz w programie ustawionej takiej opcji zeby malo wysylać np jesli gdzies jest ustawione zeby wysyłało 1kb po w wiekszosci programów wysylanie jest polaczone z pobieraniem i jak zmieniasz wysylanie na mniejsze to automatycznie ci ustawia mniejszy DL :D zobacz jak emule chodzi no i PODSTAWOWA prędkość zciagania niezalezy od ilości seedów moze ich być 20 albo 150 download zalezy glównie od tago jak oni szybko wysyłaja :> pozdro :)

Mam wysyłanie i pobieranie bez limitu
  • 0

#6 mateusz612

mateusz612

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 18 01 2008 - 22:38

jak ściągam filmy to po ściągnięciu chcę go oglądnąć ale wszystko jest ale obrazu nie ma. Dlaczego ??
  • 0

#7 krzyhoo

krzyhoo

    Admin

  • 1 039 postów

Napisano 19 01 2008 - 00:13

jak ściągam filmy to po ściągnięciu chcę go oglądnąć ale wszystko jest ale obrazu nie ma. Dlaczego ??

pewnie kodeków nie masz, ściągnij te
  • 0

#8 mateusz612

mateusz612

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 19 01 2008 - 20:52

dzięki działa
  • 0

#9 malwa0505

malwa0505

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 07 05 2008 - 21:03

dzięki działa

mam pytanie jakie są kanały do czatu i jak sie podłączyć
  • 0

#10 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 08 05 2008 - 08:54

Witam; pierwsze w programie Ares ustawiasz na 10 pobieranie przy jednym np. filmie ściąganym, po drugie transfer zależy od kolejki i od prędkości jaka jest u wysyłającego nie wspominając o serwerze. Z tym że z reguły serwery mają mały wpływ na transfer przeważnie jest tak masz jakiś film i udostępniasz go poprzez zgodę na udostępnienie partycji i pliku w którym jest film. Jeśli masz wolny komputer do tego przyznany niski transfer i po drodze jest jeszcze serwer to masz niski transfer wysłania i to samo dotyczy transfer pobrania. Do tego uwzględnij programy antywirusowe, firewalle i inne zabezpieczające twój i innych komputer a do tego dodaj jeszcze inne jakieś programy pracujące w tle u ciebie lub u innych.
Dlatego określenie przyczyny dlaczego masz taki niski transfer pobrania/wysłania jest trudne, i nie musi być tą przyczyną wirus.
Jeśli chodzi o czat to klikasz na pasku zadań w programie na opcję czat i pokaże ci się albo od razu albo po paru sekundach lista.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych