Skocz do zawartości


Zdjęcie

Apteka internetowa.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 polanka

polanka

    Początkujący

  • 13 postów

Napisano 06 04 2015 - 10:27

Przez przypadek weszłam sobie na stronę apteki internetowej DOZ.pl i posprawdzałam sobie ceny witamin dla nas i dla dzieci i doszłam do wniosku, że pomimo przesyłki za którą trzeba zapłacić to i tak by się opłacało zamówić.
Czy ktoś z Was już robiła może zakupy w aptece internetowej i czy wszystko było ok?



Użytkownik makensis edytował ten post 06 04 2015 - 18:30
kryptoreklama

  • 0

#2 Mateusz321

Mateusz321

    Początkujący

  • 30 postów

Napisano 06 04 2015 - 12:32

Poszukaj opinii na temat tej apteki w internecie, jest tego sporo.



  • 0

#3 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 06 04 2015 - 15:32



Czy ktoś z Was już robiła może zakupy w aptece internetowej i czy wszystko było ok?[/font]

A co miało by być nie ok? Płacisz pewnie dodatkowo za dojazd (przy odbiorze kartą) lub online. Tak jak to zrobił jeden chyba market w poszczególnych miastach.
  • 0

#4 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 06 04 2015 - 18:21

DOZ jest chyba jedyną apteką, która realizuje leki na receptę(w tym refundowane). Co prawda odbiór jest osobisty, ale i tak wychodzi czasem taniej niż zakup w innych aptekach(szczególnie leki na 100% odpłatności). Prawda jest jednak taka, że nie będzie to trwało długo - apteki łączą się w większe sieci i oferują ceny dumpingowe, doprowadzając do bankructwa rodzime firmy. W przyszłości ceny się wyrównają(a raczej wzrosną) jak to się dzieje teraz z marketami np. REAL(nie mówię o dyskontach..). Poza tym mają leki importowane tzw. import równoległy - jest to rak dla polskiego systemu zdrowotnego - wiele leków zostaje na podobnej zasadzie eksportowanych przez co klienci nie mogą ich dostać w rodzimych aptekach(chodzi tu o drogie leki, przede wszystkim przeciwnowotworowe, a DOZ importuje tanizne - proste leki). Radzę się zastanowić co właściwie reklamujesz..


  • 0

#5 flexxx

flexxx

    Początkujący

  • 31 postów

Napisano 15 09 2015 - 16:07

Też chyab korzytałam z tej apteki, to ta gdzie zamawiasz i odbierasz w wybranym punkcie? Nie pamiętam już ale tak właśnie zamawiałam dicopeg bo nie było go u mnie na osiedlu. Proste i bez łażenia od apteki do apteki.


  • 0

#6 Mobivoice_pl

Mobivoice_pl

    Początkujący

  • 14 postów

Napisano 21 11 2015 - 12:19

Ja bardzo często korzystam z usług aptek internetowych i póki co jestem zadowolony,wiele rzeczy,artykułów można spotkac tutaj zdecydowanie taniej,bez stresu i stania w uciążliwych kolejkach. To po prostu duża wygoda:)


  • 0

#7 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 27 11 2015 - 06:48

Kolejna ciekawostka.. apteki internetowe nie mają szans ze stacjonarnymi, gdy potrzebujemy leku na miejscu np. na receptę, albo gdy coś nas boli. Właśnie przez ten fakt leki możemy kupić nawet na stacji benzynowej, także argument, że nie trzeba stać w kolejce - znów nietrafiony i cały post podchodzi pod żałosną kryptoreklamę serwisu w tytule użytkownika.


  • 0

#8 MirkaWu

MirkaWu

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 04 12 2015 - 13:02

Ja też słyszałam conieco na temat aptek internetowych, super pomysł leki bez recepty dużo tańsze, jednak gdy zależy nam na wykupienie recepty to musimy się pofatygować osobiście.



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych