Skocz do zawartości


Zdjęcie

Aplikacje na Androida - najciekawsze kwietniowe propozycje


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 10 05 2014 - 09:44

W co zagrać na Androidzie - oto jest pytanie. Takie samo można też zadać w odniesieniu do aplikacji użytkowych. Która z nich będzie przydatna? a którą nie warto nawet zawracać sobie głowy?

 



  • 0

#2 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 13 05 2014 - 09:15

Z mojej strony jak na razie dwie propozycję: 

  1. Weather&Clock Widget 
  2. AppLock


  • 0

#3 Sokhzyf

Sokhzyf

    Początkujący

  • 62 postów

Napisano 18 06 2014 - 13:49

Jak ktoś ciągle gubi albo zostawia gdzieś smartfony to polecam aplikację Cerberus, która pozwala nam namierzyć urządzenie. Co ciekawe, apka działa również przeciwko kradzieżom gdyż można wykonać instalację ukrytą i ona będzie podawała gdzie jest telefon nawet po wyjęciu karty sim (telefon musi być jednak włączony).


  • 0

#4 Krzychu25

Krzychu25

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 045 postów

Napisano 19 06 2014 - 09:12

  • Opera Classic
  • Calculator++
  • Google Sky Map
  • Jakdojade.pl
  • Quickoffice
  • QuickPic
  • DigiHUD
  • standardowe google typu tłumacz, gmail

i tylko to mam na telefonie i dobrze mi się żyje.


  • 0

#5 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 20 06 2014 - 21:37

Jak ktoś ciągle gubi albo zostawia gdzieś smartfony to polecam aplikację Cerberus, która pozwala nam namierzyć urządzenie. Co ciekawe, apka działa również przeciwko kradzieżom gdyż można wykonać instalację ukrytą i ona będzie podawała gdzie jest telefon nawet po wyjęciu karty sim (telefon musi być jednak włączony).


Aplikacja niby dobra ale i tak jest to zbędne jak dla mnie. Bo po zgubieniu telefonu znalazca może przywrócić odrazu oryginalny zbrandowany ROM i już jesteśmy jakby nie patrzyć bezradni ;)
  • 0

#6 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 20 06 2014 - 21:39

  • Opera Classic
  • Calculator++
  • Google Sky Map
  • Jakdojade.pl
  • Quickoffice
  • QuickPic
  • DigiHUD
  • standardowe google typu tłumacz, gmail
i tylko to mam na telefonie i dobrze mi się żyje.

Bede musiał parę z nich z testować ;)
  • 0

#7 PiterBenk

PiterBenk

    Początkujący

  • 89 postów

Napisano 01 07 2014 - 17:01

Spojrzałem na mojego LG G2 i muszę powiedzieć, że mam około 30 aplikacji :| Cierpi na tym wydajność mojego telefonu, ale co ja poradze że ze wszystkich korzystam :)

Wśród tych które najbardziej sobie cenię wymienć należy te do monitorowania trasy podczas biegania:

- Endomondo - kiedyś tego używałem;

- RunKeeper - aktualnie z tego korzystam

Obie aplikacje mają zbliżone funkcjonaloności. Ta druga jest jednak bardzie dedykowana pod biegaczy. Endomondo jest bardziej uniwersalna (także na rower). Jeżeli chodz o aplikacje dla kierowców to najczęściej korzystam z tej wbudowanej aplikacji - minus jest taki, że potrzebny jest do tego transfer danych. Fajny jest również Yanosik oraz jakdojade.pl

Dużo propozycji można znaleźć także na http://yourapps.info/aplikacje-na-androida

 Jest tam obecnie ponad 2,6k recenzji apek. Codziennie pojawia się po kilka/kilkanaście nowych.


  • 0

#8 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 25 03 2015 - 01:07

A ja polecam grę Real Drift :)

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych