Skocz do zawartości


Zdjęcie

AnySend CMI Limited - nie do usunięcia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 ppiotruss

ppiotruss

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 03 03 2015 - 20:28

Witam
Jestem użytkownikiem systemu Windows 7 Home Premium. Podczas wykonywania czynności (pobierania aplikacji), które wymagały wyłączenia antywirusa (jestem posiadaczem świeżutko zauktualizowanego Kaspersky 3.0) omyłkowo, zamiast kliknąć w "prawdziwy" przycisk pobierania, trafiłem w "fałszywe pobieranie". Pojawiło się od razu kilka ciekawych dodatków "wspomagających" działanie wyszukiwarek (i chroma i firefoxa, trzeba było usunąć i zainstalować jeszcze raz) i pojawiła się opera, której nigdy nie pobierałem. Kaspersky poszedł w ruch. Niestety dziś mija trzeci dzień walki i Kaspersky nie do końca radzi sobie ze sprawą. Problem, którego nie potrafię rozwiązać to tajemnicza aplikacja widoczna wyłącznie w panelu sterowania, której nie umiem odinstalować. Wszystko, co o niej wiem, to tyle, że nazywa się AnySend, wydawca to CMI Limited, a wersja 1.0.0.0... Po wybraniu opcji "odinstaluj" pojawia się komunikat informujący mnie, że nie mam uprawnień administratora. Mam je. Próbowałem także usunąć ją przez konto "administrator" - bezskutecznie. 
Proszę o wszelką możliwą pomoc (na wstępie dodam, że komputerowiec ze mnie marny) i z góry za nią dziękuję :)

P.S. To oczywiście nie wszystko, co się działo, ale przecież nie napiszę eseju w pierwszym poście ;)



  • 0

#2 pawel315

pawel315

    Uzależniony od forum

  • 1 553 postów

Napisano 03 03 2015 - 22:40

Podaj logi z FRST → /Zak%C5%82adanie-tematu-og%C3%B3lne-raporty-systemowe-t55253/



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych