Skocz do zawartości


Zdjęcie

Alienware 17 - (karta graficzna, ale czy cos jeszcze?)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 krolwioski

krolwioski

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 17 03 2015 - 10:34

Witam,
Mam problem z moim Alienware 17, beznadziejni ludzie z Dell podchodza do tej naprawy juz 8my raz bez zadnych pozytywnych rezultatow. Prawde mowiac ich poczynania sa naprawde bezmozgie bo do tej pory za kazdym jednym z 7 razy wymieniali mi zarowno karte graficzna jak i plyte glowna na nowe, jednak bez poprawy, tak wiec zakladam ze 8my raz jak odbiara laptopa w poniedzialek bedzie polegal na tym samym i odesla mi go znowu nie dzialajacego.
 
Spotkal sie moze ktos z takim problemem jak moj, wie co mozna w tej sytuacji zrobic? To co sie dzieje to wogole nie moge korzystac z drugiej karty graficznej, ta zintegrowana chodzi normalnie, ale jak tylko przelacze na druga to komputer albo sie wiesza, albo ekran staje sie czarny, albo jest kompletny crash windowsa i trzeba go naprawiac albo instalowac na nowo.
 
Windowsa mam oryginalnego 8.1 prosto od Dell na plycie specjalna wersja do sprzetu Alienware, chociaz posiadam tez wlasne windowsy, jednak na kazdym ajki instalowalem jest tak samo, nawet ne becie 10tki.
 
Jezeli chodzi o podzespoly jakie mam oto one:
Intel HD Graphics 4600 (Intel Haswell) - zintegrowana karta graficzna
AMD Radeon R9 M290X - druga karta graficzna
 
Motherboard Model: Alienware 02XJJ7
Motherboard Chipset: Intel HM87 (Lynx Point)
 
Pozdrawiam,
Artur


  • 0

#2 viris33

viris33

    Administrator

  • 4 657 postów

Napisano 17 03 2015 - 21:01

A dysk w ogóle sprawny? Może dysk powinni wymienić a nie płytę. 



  • 0

#3 krolwioski

krolwioski

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 18 03 2015 - 10:16

A dysk w ogóle sprawny? Może dysk powinni wymienić a nie płytę. 

Tak, z dyskami jest wszystko ok. To raczej jakas ukryta fabryczna wada, albo po prostu sterowniki do tej karty jakies zle wyszly, wiec dlatego postanowilem na forum napisac aby sie dowiedziec czy ktos jeszcze kto moze ma ta karte tez meczy sie z takim problemem.



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych