Skocz do zawartości


Zdjęcie

Age of Empires 3


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 ikslawok

ikslawok

    Początkujący

  • 27 postów

Napisano 26 04 2006 - 20:46

Tej gry chyba nie trzeba przedstawiać , każdy z was (albo większość) spotkała się z którą z częsci tej strategi zrobionej przez Microsoft. Trzecia odsłona jest osadzona w latach kolonialnych , wprowadzono wiele zmian. Ta gra nie jest wymagająca procek 1.4 Ghz , 256 Ram , grafa : 64MB RAM i sprzętowe wsparcie dla T&L i oczywiście DirectX 9.0c (podstawa zupełnie jak wymagajaca ilosc miejsca na HDD 2Gb wkoncu zajmuje 3 Cd) a moj sprzet to taki : 1 GHz , 512 Ram , GeForce FX 5200 128/128 i chodziło wspaniale (moze dlatego, że wyłaczylem p. shrader 2.0 a ta karta posiada 1.4)
3mta screeny z Wp.pl
Dołączona grafika

wiecej napisać postaram sie poźniej jak pogram w to jeszcze troszeczke , niby co to moge sprawdzić jak chodzi online 8)
pozdro


ps.: piszcie cos bo mało postów

  • 0

#2 socha

socha

    Obserwator

  • 8 postów

Napisano 27 04 2006 - 12:57

za pewne ciekawa część, tymbardziej że AOE miało przestój dość duży i ostatnie 2 wersje praktycznie się niczym nie różniły (pamiętam że w dwójce była wprowadzona produkcja wieloseryjna ;>) ja namiętnie grałam w pierwszą część daaaawno daaaaaaawno temu kiedy jeszcze byłam piękna i młoda :mrgreen: z sentymentu do RTSów pokuszę się chyba o 3 :roll:

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych