Skocz do zawartości


Zdjęcie

Adobe Photoshop


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kamel

Kamel

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 15 08 2005 - 16:08

Moim zdaniem najlepszym programem graficznym, do tworzenia stron, lay'i, i innych grafik jest Adobe Photoshop. Ma bardzo wysoko rozwini?te menu, jest ?atwy w obs?udze, co jeszcze mozna chciec? A wy co o nim s?dzicie?

  • 0

#2 Saletra

Saletra

    Zaawansowany użytkownik

  • 937 postów

Napisano 15 08 2005 - 16:15

Tak, photoshop jest najlepszy. Jednak ?aden ze mnie grafik. U?ywam Pait Shop Pro 8. To najprostyszy program graficzny (poza paintem) jaki znam i jedynie nim si? umie obs?ugiwa? :D


#3 Kamel

Kamel

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 15 08 2005 - 16:31

Troche popracujesz i skapujesz o ch chodzi :D, polecam na pocz?tku wykonywac tutoriale z nimi nauczysz sie wykonywac coraz to lepsze efekty. Potem probowac robic cos na podstawie tutoriala, ale ze swoim pomys?em. Saletra zrob gdzies dzia? Grafika albo Photoshop napisa? bym kilka tutoriali :D, moze komus by sie przyda?y.
  • 0

#4 Slash

Slash

    Początkujący

  • 30 postów

Napisano 15 08 2005 - 17:39

Ja co? mi trzeba to te? u?ywam Photoshopa - w gruncie rzeczy obs?uga nie jest taka trudna. W sieci s? ciekawe tutoriale mo?na nie?le pokombinowa? i wychodz? ró?ne ciekawe twory :D
  • 0

#5 dumel4

dumel4

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 19 08 2005 - 21:01

:D photoshop jest dobry ale troche skomplikowany jak dla mnie... Polecam Painta :D:D:D jak narazie to robilem wszystkie grafiki na stronach w paincie i wychodzily jako tako :D ale jestem poczatkuj?cym webmasterem :D:D:D moze niedlugo przezuce sie na photoszopa
  • 0

#6 fre0n

fre0n

    Początkujący

  • 23 postów

Napisano 19 08 2005 - 21:27

hmm powiem dumel4 Ci jedno
Im szybciej sie przezucisz tym szybciej podniesiesz swoje umiejetnosci i twoje grafiki beda lepsze :D
czytaj duzo tutoriali itp i bedzie ok :D
  • 0

#7 ~sm

~sm

    Początkujący

  • 35 postów

Napisano 19 08 2005 - 21:47

:D photoshop jest dobry ale troche skomplikowany jak dla mnie... Polecam Painta :D:D:D jak narazie to robilem wszystkie grafiki na stronach w paincie i wychodzily jako tako :D ale jestem poczatkuj?cym webmasterem :D:D:D moze niedlugo przezuce sie na photoszopa


podaj pare swoich stronek :D
  • 0

#8 Jazeon

Jazeon

    Obserwator

  • 8 postów

Napisano 23 08 2005 - 13:19

Niezapominajcie, ze Photoshop jest piekielnie drogi, a w obrazkach stworzonych przez niego sie podpisuje.
W wyzszych wersjach mozna zapisac grafike jako "Zapisz dla weba", a wowczas (chyba) nie wpisuje, ze za pomoca jego zostala stworzona.
  • 0

#9 Killzone

Killzone

    Obserwator

  • 9 postów

Napisano 26 08 2005 - 19:22

Wszyscy o Photoshopie.A przecie? Corel te? jest ?wietny.
Ma du?o opcji i jest bardzo dobry do tworzenia wszytskiego na potrzeby www.
Stawiam na Corela 8)
  • 0

#10 adrkwi

adrkwi

    Początkujący

  • 20 postów

Napisano 27 12 2006 - 15:35

Wszyscy o Photoshopie.A przecie? Corel te? jest ?wietny.
Ma du?o opcji i jest bardzo dobry do tworzenia wszytskiego na potrzeby www.
Stawiam na Corela 8)



wątpię, że amator sobie poradzi z CORELEM, a z PHOTOSHOPEM jest taka szansa :P
  • 0

#11 zdzisekbutton

zdzisekbutton

    Stały użytkownik

  • 167 postów

Napisano 27 12 2006 - 23:08

Corel ma bardzo dużo opcji. Sam próbowałem się go nauczyć. Ale jest zbyt skomplikowany...

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych