Skocz do zawartości


Zdjęcie

Acer aspire 3690 - laptop samoczynnie się wyłącza.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 KarteK

KarteK

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 03 12 2007 - 08:17

Witam serdecznie użytkowników forum.

Mam ogromny problem z laptopem Acer aspire 3690. Dokładnie chodzi, że laptopik po jakimś czasie samoczynnie się wyłącza. O tyle jest to kłopotliwe ponieważ jednego dnia potrafi chodzić cały dzień i się nie wyłączy a na drugi dzień wyłączy sie po 2 godzinach pracy. Oddawałem laptopa na gwarancję jednak problem cały czas się powiela i nikt nie wie co może być tą przyczyną. Probowałem już różnych rzeczy. Przykładowo nie trzymałem go pod zasilaczem ( powiedziano mi ze najprawdopodobniej sie wyłącza przez nadmierna energię z zasilacza ) jednak mimo to ze nie był podłączony pod zasilacz wyłączył się.
Ktoś może stwierdzić, co mi przeszkadza w tym, że komputer czasami się wyłączy. No więc tłumacze, że czasami po tym jak się wyłączy gdy go odpalam ponownie nie zdąży sie załadować pasek windowsa i znowu sie wyłącza. Czasami odczekam 30 minut i go włącze chodzi przez pewien czas i znowu sie wyłącza. Kiedyś był przypadek, że nie moglem go włączyć ponownie przez kilkanaście godzin.
Proszę bardzo o pomoc ponieważ nie mam pojęcia co mam robić, jeżeli chodzi o system zainstalowany w laptopie to windows Xp , dziękuje serdecznie za pomoc i pozdrawiam.

  • 0

#2 pepa

pepa

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 19 01 2008 - 10:17

Witam
Mam to samo, czy ktoś już rozpracował ten problem. Czy serwis acera był w stanie usunąć tą usterke? Jak to załatwiliście.
Pozdrawiam
pepa

  • 0

#3 Natalia123

Natalia123

    Obserwator

  • 9 postów

Napisano 24 01 2008 - 21:46

ja mam dokladnie to samo!! acer 3693, na viscie. 4 razy oddawalam go do serwisu i ciagle ten sam problem, mam tego laptopa dopiero 4 miesiace i juz mam go dosc!! miesiac temu odebralam go z serwisu, kolejna naprawa nie pomogla, znowu bylam w sklepie gdzie go kupilam zglosic te samą usterke i co mi powiedzieli - 'jedyne wyjscie to oddac go do serwisu' - tylko po co... i tak juz nie wierze w to ze go naprawia:/ zycze wytrwalosci w walce o swoje.. bo mi juz powoli brakuje sil..
hmm moze zalozymy jakis zwiazek niezadowolonych z acera - w grupie zawsze latwiej:)
  • 0

#4 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 26 01 2008 - 19:04

Co rozumiecie poprzez wyłącza? Automatycznie zamyka system czy po prostu pada?
  • 0

#5 Natalia123

Natalia123

    Obserwator

  • 9 postów

Napisano 01 02 2008 - 20:31

Dokładnie chodzi o to, że pada :/
  • 0

#6 disfud

disfud

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 15 02 2008 - 17:07

No tak, więc to mamy wszyscy!

Ja od początku zainstalowałem równolegle Win2000 i Suse 10.1 (elegancko wygląda jak dacie pasek z boku).
Pod Win siada tak jak wam raz po raz (ma też te przystopowania 2-3 sek np. w grach - to wątek z innego forum).
Na Suse nigdy się nie zawiesił czy zrestartował. Kiedyś nawet zostawiłem kompa na noc bo coś liczył /wentylator chodził nonstop/. Bez żadnego ruchu myszki czy naciśniętego klawisza - no problem!
Ciekawostka: Windows uruchomiony wirtualnie pod Suse tez sie nie wiesza!

Jest to problem z Windows, żadna tam temperatura!
  • 0

#7 MaciejZG

MaciejZG

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 05 01 2009 - 13:56

Cześć!
Więć co radzice z tym problemem wyłączania Acera Aspire 3690? Wgrać jakiegoś konkretnego Windowsa? Co poza tym?
  • 0

#8 Gość_baca_ten_jedyny_*

Gość_baca_ten_jedyny_*

Napisano 05 01 2009 - 14:04

Wgrać jakiegoś konkretnego Windowsa?

który jest dla Ciebie konkretny i co to znaczy?
Być może brak sterownika, a poza tym przecież to jest ACER, czego od tego oczekujesz.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych