Skocz do zawartości


Zdjęcie

Acer Extensa 5630 sterownik


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Piotr Wiśniewski

Piotr Wiśniewski

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 07 11 2008 - 21:50

Dzień dobry,
Witam wszystkich na forum. Mam problem ze sterownikiem: kontroler magazynu masowego do laptopa wymienionego w temacie posta. Nigdzie nie mogę znaleźć wymaganego softu. Nie jestem wstanie przez to zainstalować drukarki i szczerze mówiąc skończyły mi się już pomysły. Dzwoniłem do helpdesku acera ale też nie potrafili pomóc. Może ktoś z was wie jak sobie z tym poradzić?
Pozdrawiam,
Piotr W.

  • 0

#2 Weksel

Weksel

    Intel inside

  • 646 postów

Napisano 07 11 2008 - 23:21

Yyyy...? jaki kontroler masowego magazynu coś tam? Chodzi ci o USB? Zwykle to oznacza, że komp szuka połączenia z USB (takiego sterownika szuka jak się podłącza np. pendriva). Nie wiem w czym tkwi problem. Zwykle te sterowniki ma wbudowane system.
Poza tym przy instalacji sterowników do drukarki raczej nie ma takiego komunikatu. Wystarczy po prostu zainstalować sterowniki z płytki czy strony. Ewentualnie wyszukać odpowiedniego sterownika poprzez menadżer urządzeń.
Może powiesz coś więcej - jaki to system? Jaka to drukarka? Jakiś screen?

  • 0

#3 Piotr Wiśniewski

Piotr Wiśniewski

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 11 11 2008 - 10:33

Witam ponownie,
System to windows xp, laptop: acer extensa 5630. Już po zainstalowaniu pojawiła się i nie zniknęła "kochana" zółta ikonka w menadżerze urządzeń, pod hasłem: kontroler magazynu masowego. Problem pojawia się przy próbie instalacji drukarki canon lbp 2900. Kiedy podłączam pendrive wszystko jest ok. Niestety nie mogę dołączyć screena, ponieważ laptop nie jest mój i nie mam do niego stałego dostępu. Wszystkie sterowniki przewidziane do tego sprzętu, dostępne na stronie acera, zainstalowałem. I tak to wszystko generalnie wygląda. Dzięki za zainteresowanie.
Piotr W.
  • 0

#4 Gość_Wojtex16_*

Gość_Wojtex16_*

Napisano 11 11 2008 - 20:20

Skoro po podłączeniu pojawia się ten kotroler, to musisz przed podłączeniem drukarki zainstalować sterowniki do drukarki.
  • 0

#5 Piotr Wiśniewski

Piotr Wiśniewski

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 11 11 2008 - 23:45

No nie, nie znaleziony kontroler magazynu masowego pojawił się już przy instalacji sterowników do laptopa.
Pozdrawiam,
Piotr W.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych