Skocz do zawartości


Zdjęcie

ATI Radeon 3650 AGP problem z odświeżaniem?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Ashasedix

Ashasedix

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 25 08 2016 - 16:20

Witajcie.Mam dość wiekowy komputer.Ostatnio postanowiłem troszkę w nim posprzątać i zrobiłem format oraz wgrałem system Windows XP.Na pozór wszystko wyglądało dobrze jednak po zainstalowaniu wszystkich sterowników zaczęły szwankować gry a przedtem takiej sytuacji nie było .Dzieją się różne rzeczy np wyłączają się, Windows wyłącza się i włącza samoczynnie, pokazuje się napis "No video input",w niektórych obraz "skacze" i pojawiają się biało czarne pasy. Oczywiście po zainstalowaniu systemu na nowo zainstalowałem wydaje mi się wszystkie niezbędne sterowniki:
-do grafiki Display Driviers do ATI Radeon 3650 HD 
- do płyty głównej IDE i AGP
-DirectX 9 
-Visual C++ 2005,2008,2010,2012,2013,2014,2015
-NetFramework 4.0 ( bo nowsza wersja nie jest przystosowana do Windowsa XP)
-sterowniki do monitora a mam monitor Philips 220CW9
 
Teraz troszkę o moim komputerze o on ma "w środku"
 
Screen z GPU 
 
2ikv7vd.jpg
 
Screeny z CPU-Z
 
vh6a87.jpg
29z78zn.jpg
nlvq1j.jpg
2ic1nya.jpg
mx2fba.jpg
skx2t4.jpg
2ujjtz5.jpg
t6qkvm.jpg
 
 
 
Myślałem że jest to kwestia 1 góra dwóch gier jednak nie. Zobaczyłem logi gier jednak są "czyste" w jednej z gier wygenerowało następujący błąd-Funkcja VPU Recover zresetowała akcelerator graficzny ponieważ przestał reagować na polecenia sterownika graficznego.Gdy wyłączyłem VPU Recover w CCC gra całkiem się zawiesza i trzeba resetować. W innej grze mam tu na myśli Symulator Farmy 2011 wyskakują dziwne pasy biało czarne.
 
lgymu.jpg
 
28s3tbr.jpg
 
A teraz temperatury podczas normalnego użytkowania i dowolnej jakiejś gry 
 
Normalne użytkowanie ( gdy nic się nie robi)
 
21d82a.jpg
 
Podczas gry 
 
dcuidg.jpg
 
Początkowo myślałem że jest do problem z grafiką. Skonfigurowałem i wszedłem do CCC.Opcje główne ustawiłem na zrównoważone-dalej to samo.Tak samo było gdy ustawiałem na jakość i wydajność.Później pomyślałem że jest to kwestia odświeżania.Wszedłem w opcje monitora-ustawiłem 60Hz oraz w CCC żeby wymuszało odświeżanie 60 Hz i rozdzielczość 1024x768.Niestety to nic nie pomogło.Próbowałem też zmieniać na 70Hz i 75Hz oraz inne rozdzielczości i także nic. W końcu przywróciłem ustawienia domyslne w CCC i także to nic nie pomogło.Oto screeny z mojego CCC
 
11cdtnc.jpg
j5jlhz.jpg
2jed2l4.jpg
25088ja.jpg
29iq13.jpg
fe439t.jpg
6o36s1.jpg
xg9y5y.jpg
9i6bk2.jpg
33kriaw.jpg
287j1qx.jpg
259yd6a.jpg
20qymtf.jpg
 
 
 
Nie mam pomysłu co już mogę zrobić. Proszę Was o pomoc. Czy jest to prawdopodobne że karta jest uszkodzona?


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych