Skocz do zawartości


Zdjęcie

AMD Radeon HD 7850 2GB super sztuka rewelacyjne O/C okazja!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 e4e

e4e

    Początkujący

  • 12 postów

Napisano 21 03 2013 - 18:09

Witam!

Mam do zaoferowania rewelacyjna sztuke karty AMD Radeon HD 7850 2GB (Sapphire, 2 wentylatory). Karta jest w idealnym stanie techniczno-wizualnym, przyslowiowa IGLA, w 100% sprawna/stabilna w najbardziej wymagajacych grach 3D, na waznej gwarancji sklepowej (duzy znany sklep internetowy - nie ma obawy, ze sklep padnie etc; zakup pozna jesienia '12). Jestem jej pierwszym wlascicielem, karta nie byla meczona/katowana, w gry nie mam za bardzo czasu (i checi) grac (patrz nizej), o/c tylko do testow/benchow.

Karta (ta sztuka) ma swietnie mozliwosci o/c, przykladowo 3dmark11 przechodzi u mnie na 1225 MHz core (skrin na zyczenie) - wynik prawie 8000 markow na nie najnowszych sterach (na najnowszych pewnie jeszcze wiecej), najbardziej wymagajace gry 3D chodza na ~1200 MHz core.

O/c pamieci to gdzies pomiedzy 1400 a 1500 MHz (nie mialem czasu/cierpliwosci testowac tego dokladnie, zwlaszcza ze przyrost taktowania pamieci daje duzo nizszy przyrost wydajnosci - zazwyczaj - niz wzrost taktowania rdzenia na tej karcie).

A i co wazne, z moich wlasnych doswiadczen 2 GB RAM na karcie naprawde sie przydaje (wbrew niektorym testom w necie, i co poniektorzy twierdza), chocby w takich grach jak np. Skyrim, C2/C3 czy nowy TR, ktore spokojnie "zjadaja" 1.3-1.8 GB na max ustawieniach (nawet bez max AA), i 1 GB jest dalece niewystarczajacy, a trend sie poglebia.

Karta jest krotka (ok. 20 cm), wejdzie bez problemu do kazdej obudowy. 2 wentylatory, ~jedna~ wtyczka PCI-E 6-pin z tylu karty (nie z boku!), a wiec bardzo wygodnie, i do waskich bud.

Sprzedaje poniewaz nie mam obecnie czasu na granie, a szkoda by karta sie marnowala w budzie bezuzytecznie, i wyswietlala tylko pulpit .

Sprzedaje caly pelny komplet, wraz z pudelkiem (rowniez w idealnym stanie wizualnym), papierami, driver CD, przejsciowkami, mostkiem Crossfire etc - niczego nie brakuje.

Cena:699 PLN + KW.

Mozliwy/preferowany ~darmowy~ odbior osobisty w Warszawie (okolice Centrum). Nie wysylam za pobraniem! Mozliwe Allegro (dojdzie koszt prowizji/haraczu dla A.).

Zdjecia karty wysylam na zyczenie, karta obecnie pracuje w kompie, takze na zyczenie zdjecia karty siedzacej w PC (ale zeby bylo cos widac), pudelka, papierow etc (sorry, ale nie chce mi sie wyciagac karty z budy na chwile).

Mysle, ze oferta jest atrakcyjna, zwlaszcza, ze ze wzgledu na oslabiajaca sie ciagle zlotowke ceny sklepowe poszly (i ida nadal!) mocno w gore.

Kontakt: PW.

Czekam na propozycje. Karte mozna miec nawet jeszcze dzisiaj (w przypadku odbioru osobistego)

Pozdrawiam!

  • 0

#2 viris33

viris33

    Administrator

  • 4 657 postów

Napisano 21 03 2013 - 19:47

Ile gwarancji pozostało ? W jakim sklepie kupowana ? Nowe kosztują niecałe 720zł więc cena 700zł za używaną kartę jest co najmniej przesadzona.
620pln mógłbym dać.

  • 0

#3 beerso

beerso

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 22 03 2013 - 09:18

Karta graficzna AMD Radeon jest jeszcze na sprzedaż ?

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych