Skocz do zawartości


Zdjęcie

800x600 i mało kolorów


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 kalu

kalu

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 02 05 2008 - 12:38

witam, mam problem, jak zainstaluje sterowniki od grafiki [geforce 8600 gts] <nvidia> to po restarcie ekran "łapie" tylko rozdziałke 800x600 i kolory chyba 4 bit [nic nie widać prawie] a bez sterowników wszystko chodzi dobrze. wcześniej wszystko było ok [do wczoraj] i nagle sie tak stało ze właśnie uruchomiłem komputer i ta rozdzielczość sama sie tak zrobiła etc. Dodam, że system to windows xp prof. sp2

formatowałem, instalowałem nowy system i dalej jest to samo. sterowniki to 169.21 pobrane z nividia.com wcześniej z nimi problemu nie miałem

  • 0

#2 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 02 05 2008 - 16:24

Ustawiasz to we właściwościach ekranu czy tych od sterownika? Zobacz czy w DirectX masz włączone wszystkie przyspieszenia.

  • 0

#3 kalu

kalu

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 02 05 2008 - 18:23

Ustawiasz to we właściwościach ekranu czy tych od sterownika? Zobacz czy w DirectX masz włączone wszystkie przyspieszenia.

nic nie moge ustawic, ani w tych ani w tamtych directa niemam bo swiezo po formacie. dodam ze koledze karta dziala w 100% i mi jego radeon rowniez na pci-ex dziala w 100% wiec juz sam nie wiem :/
w direcie z przyspieszeniami tez sie bawilem ... zero efektu :/
//
refresh, nikt wiecej nie odpisze? przy okazji update biosa tez nic nie da jakby ktos chcial tak doradzic ...

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: przekłamanie kolorów dziwne kolory monitor



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych