Skocz do zawartości


Zdjęcie

3 sygnały dzwiękowe po ~2sekundy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Deecato

Deecato

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 23 05 2015 - 20:19

Witam serdecznie, moim problemem są 3 (około 2 sekundowe) piknięcia z komputera. Występują one zawsze przy załączeniu (po 3/4 sekundach od włączenia) oraz podczas normalnego użytkowania (bez konkretnego schematu np. po 30min i 3h). Również środowisko jest obojętne (wymagająca gra lub pisanie w notepadzie). Usunąłem z rejestru już beep (sc delete beep), wyłączyłem dźwięki windowsa (zmień dźwięki systemu) oraz dźwięki systemu z miksera. Rozebrałem komputer- rozłączyłem speekera, podłączone zostało tylko zasilanie ekraniku z przodu komputera (odpięcie go uniemożliwi mi włączenie komputera). Zgłaszam się tutaj, ponieważ nigdzie nie znalazłem odpowiedzi na mój problem. Temperatura komputera wynosi 34 stopnie. Czyściłem go nie raz i nie pomaga. Zależy mi jednak na wyłączeniu owego dźwięku niż zastanawianiu się- czym jest spowodowany

 

Piknięcia wywodzą się z głośniczka wbudowanego przy ekraniku kontrolnym (niestety nie mam jak się do niego dobrać [obudowa nie do zdjęcia przeszkadza] ). Dźwięk ten pojawia się również za każdym razem kiedy zresetuje przyciskiem owy ekran. Bardzo mi zależy na odpowiedzi: Czy jestem w stanie z windowsa, biosu lub innych miejsc wyłączyć dźwięki tego ekranu.

 

 

-System Windows7

-Płyta Główna Gigabyte G31M-S2L

-Karta Graficzna NVIDIA GeForce 9500 GT



  • 0

#2 viris33

viris33

    Administrator

  • 4 657 postów

Napisano 24 05 2015 - 18:08

Sprawdź co oznacza dany kod w Beep Code dla twojej płyty/Biosu. I będziesz wiedział jaki błąd czy informację ci płyta sygnalizuje. 



  • 0

#3 Deecato

Deecato

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 24 05 2015 - 21:09

Sprawdzalem, nieinstersuje mnie problem katry graficznej, po prostu chce pozbyc sie sygnalu wylaczajac na zawsze glosniczek. 



  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: Problem błąd awaria głośna praca komputera



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych