Skocz do zawartości


Zdjęcie

3 konkursy na Tweaks.pl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#1 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 22 12 2012 - 09:45

Aż 3 konkursy przygotował dla Was Tweaks.pl wspólnie z firmą be quiet! i Microsoft. Do wygrania jest zasilacz Dark Power Pro 10 550W, chłodzenie Dark Rock Pro 2, klawiatura SideWinder X4 oraz 3 wiatraczki Silent Wings 2. Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie?
Najciekawszą pracę graficzną czy zdjęcie z logiem be quiet!(bądź cicho!) nagrodzimy zasilaczem Dark Power Pro 10 550W. Z kolei chłodzenie Dark Rock Pro 2 oraz multimedialna klawiatura SideWinder X4 trafi do 2 najbardziej aktywnych użytkowników na forum – warunkiem jest zdobycie jak największej liczby punktów z postów, nowych poradników i pochwał. Wiatraczki Silent Wings trafią do aktywnych użytkowników forum komputerowego Tweaks.pl, którzy również polubiły stronę Tweaks.pl na facebooku i opublikowały post o konkursie na Tweaks.pl na swoim profilu.
Na zgłoszenia czekamy do 22 stycznia 2013 roku.

Zapraszamy serdecznie!Szczegóły:
  • Prace konkursowe odnośnie be quiet! zamieszczamy na stronie: konkurs graficzny (tam też znajduje się logo do pobrania lub wydrukowania)
  • Aktywność na forum liczona jest według przelicznika: liczba tematów+liczba postów/3+2*liczba pochwał. Najłatwiej zdobyć punkty pisząc poradniki i pomagając na forum :)
  • Na Facebook nagrodę zdobędą dwie osoby, które polubią nasz fanpage i zdobędą największą ilość znajomych lubiących naszą stronę oraz 3 wentylator trafi do użytkownika, który polubi naszą stronę i posiada trzecie miejsce pod względem aktywności na forum liczonej według przelicznika z pkt.2

Kliknij na baner, aby zapoznać się z Regulaminem Konkursu:

Dołączona grafika

  • 0

#2 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 23 01 2013 - 01:20

Konkurs zakończony, dziękujemy wszystkim za udział! Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu najbliższych 7 dni roboczych.

  • 0

#3 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 25 01 2013 - 12:28

Znamy już zwycięzców konkursu.


Oto lista nagród i nagrodzonych:

Dołączona grafika

. 1. Konkurs graficzny, główną nagrodę - zasilacz Dark Power Pro 10 550W marki be quiet! za pracę:

Dołączona grafika
(kliknij, aby zobaczyć prace)
Otrzymuje: smoothpl.

Trudno nam było wytypować tylko jednego zwycięzcę, bo prac nadesłanych było bardzo dużo i praktycznie każda nam się podobała, dlatego zdecydowaliśmy z firmą be quiet! wyróżnić i nagrodzić gadżetami jeszcze dwie prace, mianowicie:

Dołączona grafika
(kliknij, aby zobaczyć prace)
Autorem pracy jest: -AssassiN-

oraz:

Dołączona grafika
(kliknij, aby zobaczyć prace)
Autorem pracy jest: Login_jest_zajety


2. Konkurs na aktywność na forum, główną nagrodę - chłodzenie Dark Rock Pro marki be quiet! otrzymuje: -AssassiN- , który zdobył ponad 307 punktów w konkursie co jest równoznaczne z napisaniem 900 regulaminowych postów :) lub 307 nowych tematów, lub zdobyciem ponad 154 pochwał.. Imponujące! Tuż za nim uplasował się Celdur, który zdobył aż 278 punków. Otrzymuje on klawiaturę Seidewinder X4 marki Microsoft. Gratulujemy zwycięzcom!


3. Konkurs na liczbę poleconych osób na facebooku, wygrywają: Tomek Wilczyński z listą 16 osób poleconych, Aneta Marzec(15 poleconych) oraz Andrzej Błoński, który zachęcił 13 osób do polubienia Tweaks.pl - otrzymują oni od naszego sponsora be quiet! wentylatory Silent Wings.


Serdecznie dziękuję wszystkim za udział i zachęcam do dalszej aktywności na forum, które tworzymy wspólnie :)

Dziękuję wszystkim sponsorom za wspaniałe nagrody i zapraszam również do odwiedzenia witryn:


Dołączona grafika
Dołączona grafika


  • 2

#4 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 25 01 2013 - 12:36

Dziękujemy :)
  • 0

#5 -AssassiN-

-AssassiN-

    Profesjonalista

  • 1 322 postów

Napisano 25 01 2013 - 12:51

Wkońcu coś wygrałem heh. Ciekawe co to za gadżety.
  • 0

#6 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 25 01 2013 - 13:14

Koszulka Tweaks! <3 Będziesz nosił z dumą :D

Użytkownik Celdur edytował ten post 25 01 2013 - 13:14

  • 0

#7 wilkolak22

wilkolak22

    Początkujący

  • 29 postów

Napisano 25 01 2013 - 16:01

Niesamowite! Pierwszy raz w życiu wygrałem w konkursie internetowym ;D Wentylator bardzo się przyda. Dziękuję redakcji i sponsorom! :)

PS @AssassiN - nieźle się obłowiłeś :D
  • 0

#8 viris33

viris33

    Administrator

  • 4 657 postów

Napisano 27 01 2013 - 13:00

Szkoda że za 3 miejsce nic nie dają.... BTW będzie jeszcze kiedyś podobny konkurs ?
  • 0

#9 -AssassiN-

-AssassiN-

    Profesjonalista

  • 1 322 postów

Napisano 27 01 2013 - 13:08

Szkoda że za 3 miejsce nic nie dają.... BTW będzie jeszcze kiedyś podobny konkurs ?


Yyy, ale na początku ty i bipiw wygraliście po wentylatorze, a teraz nie ma o tym info...
  • 0

#10 viris33

viris33

    Administrator

  • 4 657 postów

Napisano 27 01 2013 - 14:14

No zadowoliłbym się nawet dobrym wentylatorem BeQuieta bo mam tylko 2 w obudowie a fabryczny jest do kitu i muszę go zmienić.
Może admin się wypowie ?
  • 0

#11 wilkolak22

wilkolak22

    Początkujący

  • 29 postów

Napisano 27 01 2013 - 14:28

Rzeczywiście, jak teraz patrzę, to poprzednio pisało że viris33 i bipiw dostali po wentylatorze za 3 i 4 miejsce na forum, a oprócz tego 2 wentylatory za facebooka. teraz pisze że wy nie dostaliście, ale za to za konkurs fb jest troje wygranych...

  • 0

#12 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 27 01 2013 - 15:20

Niestety otrzymałem tylko 3 wentylatory od be quiet! i zostały one wydane zgodnie z Regulaminem konkursu dla facesbookowiczów. Niedługo czeka nas kolejny konkurs i wśród nagród będą również wentylatory tylko w większej ilości :)

  • 0

#13 -AssassiN-

-AssassiN-

    Profesjonalista

  • 1 322 postów

Napisano 27 01 2013 - 17:17

A problemy z wentylatorami się zrobiły pewnie bo jakaś osoba na Facebook'u się obudziła heh


A tak z ciekawości to Pan Wojciech jest na forum aktywny? xD

Cytuję:
"Na Facebook nagrodę zdobędą dwie osoby, które polubią nasz fanpage i zdobędą największą ilość znajomych lubiących naszą stronę oraz 3 wentylator trafi do użytkownika, który polubi naszą stronę i posiada trzecie miejsce pod względem aktywności na forum liczonej według przelicznika z pkt.2"

Użytkownik -AssassiN- edytował ten post 27 01 2013 - 17:22

  • 0

#14 wilkolak22

wilkolak22

    Początkujący

  • 29 postów

Napisano 27 01 2013 - 18:12

O, kolejny konkurs? Jak miło! ;D Tym razem bardziej się przyłożę ;D A może, drogi Panie adminie, dowiemy się jakichś przecieków, w jaki sposób będzie on przebiegać? :)
  • 0

#15 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 27 01 2013 - 18:55

Dowiemy się jak jakiś będzie. Dopiero jeden się skończył więc następny pewnie za kilka miesięcy.

Użytkownik Celdur edytował ten post 27 01 2013 - 18:55

  • 0

#16 -AssassiN-

-AssassiN-

    Profesjonalista

  • 1 322 postów

Napisano 27 01 2013 - 20:19

Od czasów recenzji przybyło kilku producentów i jeśli się ich ładnie poprosi to coś dadzą na konkurs :)
  • 0

#17 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 27 01 2013 - 20:56

Tak wkrótce będzie nowy konkurs z bardzo ciekawymi i trochę mniej znanymi firmami(ale specjalizującymi się w tuningu komputerów,. żadna chińszczyzna). Zobaczycie po recenzji..
  • 0

#18 bipiw

bipiw

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 180 postów

Napisano 28 01 2013 - 14:37

No właśnie. Według tego co zacytował Assasin to trzeci wentylator należy się virisowi(chyba, że nie polubił na facebooku), a następny w kolejce jestem ja(i wiem, że wcisnąłem polub):)
  • 0

#19 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 28 01 2013 - 16:08

Regulamin strony konkursowej: "3 osoby które namówiły największą ilość znajomych do polubienia fanpage wygrywają po wentylatorze SilentWings ufundowanym przez firmę „be quiet”. Sponsor nie przekazał większej ilości wentylatorów i nie mogę ich rozdać jako nagrody pocieszenia.
Będą inne konkursy, w których będę brał pod uwagę wasz dotychczasowy dobytek na forum :)
  • 0

#20 viris33

viris33

    Administrator

  • 4 657 postów

Napisano 28 01 2013 - 17:23

Ja polubiłem to na FB a czy ktoś jeszcze kliknął Like to nie wiem. No ale liczy się dobra chęć. Jeśli nie było więcej wentylatorów to trudno. Następnym razem może uda się coś "zgarnąć " :)

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: konkurs konkurs internetowy konkurs z nagrodami



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych