Skocz do zawartości


Zdjęcie

[rozwiązany] brak możliwości udostępnienia mobilnego internetu przez lycamobile.nl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 15 04 2014 - 20:17

Jak w temacie gdy udostepniam z sgsIII MINI internet poprzez router dostepny w opcjach telefonu i komputer łączy mi sie z siecią ale cały czas mam napis "polaczono" "brak dostepu do internetu" wpadłem na pomysł zeby karte sprawdzic na innym telefonie ale jest tak samo jak było wcześniej. Postanowiłem zalatwic nową karte sim z lycamobile.nl i niestety nadal jest taki sam problen :-/ orientuje się ktoś o co chodzi? xD

Użytkownik Qauke edytował ten post 15 04 2014 - 20:25

  • 0

#2 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 15 04 2014 - 21:30

Wyczytalem ze aktualnie sieć blokuje tethering i hotspot nie bedzie chodził. Wiem ze idzie to ominąć tylko trzeba ustawić nowe proxy tylko nie mam pojecia jakie. Jeżeli ktoś ma na to rozwiązanie będę wdzięczny za odpowiedź w temacie.

  • 0

#3 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 15 04 2014 - 22:44

Użyłem rowniez programu tether dostepny w market play ale niestety i to nie zadziałało :( żeby miec dostęp do internetu na laptopie.

ROZWIĄZANIE:

Pobieramy program PDAnet+ z Market Play, w telefonie ustawiamy "dubegowanie z USB" uruchamiamy funkcję Activate USB Tether (lub któryś z dostępnych jeszcze dwóch opcji) ściągamy dodatkowy sterownik, o który poprosi nas sam program. I to będzie na tyle ;) Niestety w wersji darmowej nie działa Hot-Spot. Ale poprzez kabel USB internet działa bez problemu. Powodzenia!

Użytkownik Qauke edytował ten post 16 04 2014 - 00:42

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych