Skocz do zawartości


Zdjęcie

[WYCENA] Proszę o wycenę mojego Samsunga R590 [i7 M640, 8gb ram, GT330m]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 KamilKiri

KamilKiri

    Początkujący

  • 11 postów

Napisano 27 08 2014 - 19:02

Witam, od dwóch lat posiadam notebooka Samsung R590, którego chciałbym sprzedać gdyż potrzebuję kupić zestaw stacjonarny.
JESTEM PIERWSZYM WŁAŚCICIELEM NOTEBOOKA!
 
Pełna nazwa tego notebooka to samsung R590-JS02PL, lecz procesor i pamięć ram zostały zupgradowane do najlepszych możliwych do zainstalowania w tym laptopie.
 
Tak prezentuje się na dzień dzisiejszy specyfikacja mojego laptopa:
 
- i7 M640 2,8ghz (turbo boost do 3,5ghz)
- 8GB ram GOODRAM 1066mhz CL7 (2x4gb)
- NVIDIA GeForce GT 330M 1GB
- HDD 320gb MJA2320BH SATA 5400rpm
- LCD 15,6 błyszcząca 1366x768
- Nagrywarka DVD/CD
- WiFi, Bluetooth
 
Laptop wizualnie oceniam na stan idealny. Wygląda jak nowy. Rzadko był kiedykolwiek w ogóle dotykany gdyż używam osobnej myszki i klawiatury.
Stan wizualny: +9/10
 
Technicznie także wszystko świetnie, laptop z zupgradeowanymi częściami działa świetnie, stabilnie i bardzo szybko. Jakby dołożyć tutaj dysk SSD to byłby to już całkiem niezły potworek. :) Jedynym mankamentem w całym laptopie jest to że prawy guzik na touchpadzie trzeba mocniej przycisnąć żeby zareagował. Nie mam pojęcia dlaczego gdyż touchpad był praktycznie nieużywany, na początku działał świetnie. Dla zwykłego kowalskiego przelutowanie przycisku nie bedzie problemem, a jak ktoś nie używa touchpada (jak ja) to nawet nie będzie to problemem.
 
!!!
Do laptopa oczywiście komplet papierów, ładowarka, pudełko i bateria która nie była wymieniana od nowości, a jest w świetnej formie. Po odpięciu od zasilania pokazuje że będzie działało jeszcze około 3 godzin więc myślę że jest okej. Nie testowałem bo zawsze laptop był pod prądem.
Stan właściwie dlatego taki gdyż ten notebook od początku był traktowany jak stacjonarny PC. Stał w miejscu i się go nie dotykało.
Nie ma mowy o żadnych rysach na ekranie czy gdziekolwiek.
 
Real fotki mogę zrobić jak ktoś będzie zainteresowany kupnem.
 
Kontakt: touch@kedmiri.com
Tel: 889850448
 
PROSZĘ O REALNĄ WYCENĘ (ile mogę za niego wziąć?) myślałem coś około 1600zł.
 
Tutaj można podejrzeć całą resztę specyfikacji tego notebooka:
 
Czekam na propozycje i opinię, pozdrawiam i dziękuję z góry wszystkim.
Wystawię na allegro jak będzie trzeba i mogę wysłać za pobraniem. ;)
Pozdrawiam, Kamil.
 
f1.jpg


Użytkownik KamilKiri edytował ten post 27 08 2014 - 19:04

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych