Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Szukam] Sposobu na wybicie filmiku na youtube !


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 kumann

kumann

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 23 08 2014 - 00:14

Witam serdecznie !

Miło mi przywitać wszystkich użytkowników tego forum.

Zarejestrowałem się tutaj ponieważ poszukuje sposobu na wybicie się moich filmów na youtube. Dokładniej mówiąc szukam osoby, która serwis youtube ma obcykany bardzo dobrze mówiąc wprost. Każdy z nas doskonale wie, że algorytmy na tym serwisie zmieniają się dość często i niestety nie jestem w stanie sobie z nimi poradzić(brak pomysłu, kreatywności, mimo szczerych chęci). Będe bardzo zadowolony, jeżeli skontaktuję się ze mną osoba, która ma sprawdzony przepis na sukces.

Oczywiście nie zależy mi aby mój film wbił się do topki w 1 dzień albo w 3 dni. Dla mnie proces może trwać nawet tydzień albo i dłużej, zależy mi aby mój film znalazł się(nie zważając na czas) na miejscu od 1-6, i aby tą pozycję utrzymał jak najdłużej się da. Jestem przygotowany na ciężką pracę, potrzebuje jedynie odpowiedniej receptury.

Co takiej osobie mogę zaoferować ?

Na chwilę obecną mogę jej zaproponować jakieś pieniądze, prawdę mówiąc nie duże, bo kwota to 60 zł, ale oprócz tych pieniędzy mogę zaproponować współpracę, wejście w spółkę ze mną a dokładniej do biznesu z którym chce wystartować. Hmm mój biznes opiera się na ofertach reklamowych, ankietach, i przede wszystkim skierowany jest na rynek zagraniczny. Jest to znana dziedzina zarabiania wśród earnerów/uploadawania. Jestem w stanie zaproponować dobre warunki z podziałem zysku od początku do samego końca. Nie ukrywam, że dużo zależy od wyników w Youtube i SEO, dlatego szukam odpowiedniej osoby, która chce szybko dorobić się paru groszy, plus dodatkowo ściśle nawiązać współpracę ze mną oferując powyższe usługi a całą resztą zajmuję się ja.

Więcej informacji udzielę po kontakcie ze mną. Bardzo proszę nie pisać wiadomości PW. Preferuję wyłącznie kontakt E-mail a następnie GG/Skype/telefon.

Zainteresowane osoby, proszę o kontakt E-mail:

kuman_project@o2.pl

Pozdrawiam serdecznie

 



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych