Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Sklep] Audiocomp24.pl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 bartlomiejf

bartlomiejf

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 24 11 2015 - 12:23

Witam,

 

planuję zakup paru części z tego sklepu, lecz niestety nikt nie odpowiada na telefony.

Czy ktoś ma jakieś informacje bieżące na temat tego sklepu z Gdańska, czy jeszcze on prosperuje?

 

Gdybym miał bliżej do nich, to wybrałbym się osobiście, lecz nie po drodze mi ~580km.

Z góry dziękuję za pomoc

Dane Kontaktowe

Sklep: AudioComp24.pl

  AudioComp24.pl
  ul. Wały Piastowskie 1 lok. 1508
80-855 Gdańsk

  kom. +48 792 448 895
+48 58 783 49 06
+48 58 728 21 40



  • 0

#2 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 27 11 2015 - 06:34

Przecież adres to biuro wirtualne, coś takiego widziałem na Cyprze widać w Polsce też się przyjęło. W skrócie pod tym adresem znajdzie się wiele firm, ale wątpię abyś tam znalazł żywą duszę.



  • 0

#3 gmarkow

gmarkow

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 02 12 2015 - 22:18

UWAGA! Sklep naciągaczy, którzy za pośrednictwem sklepów etanto.pl, fleszpix.pl, elektrohouse.pl i pewnie wielu innych okradli całą masę ludzi. Ja zostałem oszukany przez sklep fleszpix.pl. Skusiła mnie niższa cena i bezmyślnie wyłączyłem swoją czujność. Sklep audiocomp24.pl utworzony został przez firmę TEDAN LLC zarejestrowaną w Cheyenne w stanie Wyoming, identycznie jak w przypadku wcześniejszych sklepów (inne były tylko nazwy firm). Brak oficjalnej działalności w Polsce (brak NIP, REGON i wpisu do KRS) uniemożliwia Rzecznikowi Konsumentów podjęcie jakichkolwiek działań, a organom ścigania mocno utrudnia pracę. Schemat działania zawsze ten sam: na początku same pozytywne opinie (pisane głównie przez sam sklep) zamieszczone na Opineo.pl i Skąpiec.pl (jedna i ta sama firma), pewna ilość klientów, którzy rzeczywiście dostają zamówiony towar, a po pewnym czasie brak realizacji zamówień, zero kontaktu telefonicznego i mailowego oraz cała rzesza okradzionych klientów. Radzę unikać tego sklepu jak ognia! 



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych