Skocz do zawartości

Zdjęcie

[550zł] Poleasingowy thinkpad - czy warto?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 tuh

tuh

Nowy

• 2 postów

Napisano 07 02 2018 - 15:47

Witam,

Niedawno przeglądałem oferty laptopów poleasingowych i natrafiłem m.in. na coś takiego:

https://at-outlet.pl/laptopy-lenovo/lenovo-thinkpad-t400-14-c2d-120ssd-4gb-win7-gw6?from=listing&campaign-id=20

Jestem zwykłym użytkownikiem PC i nie potrzebuję wielkiego sprzętu, co najwyżej do Internetu i do starych gier z przełomu wieków - chcę go kupić jako drugi laptop, więc nie byłby tak bardzo eksploatowany jak mój obecny. Czy przywołana przeze mnie oferta jest atrakcyjna? I czy w ogóle warto kupować laptopy w tak niskich cenach - boję się, że taki poleasingowy długo może nie pociągnąć, jednakowoż nie mam niestety wielkiego budżetu. A zauważyłem, że w tej ofercie jest m.in, dysk SSD, a do tego słyszałem, że thinkpady są mocnymi komputerami, a do tego ponoć te poleasingowe są ogólnie mocniejsze. Proszę o poradę, ewentualnie o namiary na sprawdzone firmy oferujące tani sprzęt.

Użytkownik tuh edytował ten post 07 02 2018 - 15:48

• 0

#2 FixSerwis

FixSerwis

Początkujący

• 10 postów

Napisano 06 05 2018 - 13:56

Kupno poleasingowego laptopa czy innego sprzętu zawsze wiąże się z ryzykiem. Jeżeli jednak potrzebujesz szybko laptopa i nie masz - jak wspomniałeś - dużego budżetu, to myślę, że nie jest to najgorsze rozwiązanie na tą chwilę. 

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych