Skocz do zawartości


Zdjęcie

[SPRZEDAM] MSI PE60 7RD i7-7700K 7gen; GTX1050; 8GB; 1TB + GRATIS


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 kamix6

kamix6

    Obserwator

  • 7 postów

Napisano 04 10 2017 - 12:44

Po dwumiesięcznym pobycie w USA planuję sprzedać 2-miesięcznego GAMINGOWEGO laptopa MSI. Jest to model MSI PE60 7RD. Lapek posiada 4 rdzenie z intela i7 7700 czyli najnowszej 7generacji. Dodatkowo karta graficzna nVidia GTX1050, która miażdży w najnowszych grach.

Do tego REWELACYJNE głośniki Dynaudio z małym sooboferem, przez co dźwięk jest bardziej głęboki a nie krzyczący i dodatkowa opcja chłodzenia CoolerBoost4 aktywowana z przycisku. Podświetlana klawiatura w 3 opcjach lub jej wyłączenie. Szybki przycisk dla TrueColor, przystosowujący obraz do różnych trybów.

 

Sam zastanawiałem się nad GL62 jednak PE60 wygląda bardziej elegancko, nie grzeje się i ma lepsze parametry (procesor i karta graficzna) od wymienionego wyżej laptopa. 

Telefon od nowości bez zdejmowanej folii (także nie ma mowy o żadnej rysie na obudowie).

 

Stan idealny, brak oznak użytkowania. Więcej leżał niż był używany, szkoda takiego sprzętu na leżenie default_sad.png

Laptop kupiony tylko do zmuszenia się do zaczęcia pisania pracy inżynierskiej przez te dwa miesiące pobytu w USA. Miał zostać na dłużej, ale potrzebuję pieniążków do samochodu.

 

Gwarancja producenta 12miesięcy, czyli zostało 10miesięcy. Potwierdzenie zakupu uprawniające do gwarancji na terenie Polski w serwisie MSI. Oryginalna ładowarka. \

 

Dokładnie taka specyfikacja laptopa, który w Polsce kosztuje około 4400zł. 

Do zestawu dodaję notes MSI, który dostałem wraz z laptopem specjalnie dla prawdziwego fana marki.

 

Na maila mogę wysłać wiele zdjęć ukazujących laptopa.

Cena do negocjacji.



  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: msi pe60 gl62 laptop sprzedam gamingowy



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych