Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Oferta Pracy] Python Web Developer- Łódź/Warszawa/Zdalnie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 IT_Rekruter

IT_Rekruter

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 19 01 2016 - 15:36

Dla naszego partnera z branży rozrywkowej z siedzibą w Łodzi i spółką matką na Malcie poszukuje pracownika na stanowisko: PYTHON WEB DEVELOPER.

Opis stanowiska:
- Projektowanie i programowanie komponentów platformy do przetwarzania transakcji o bardzo wysokiej przepustowości

- Projektowanie narzędzi do agregowania dużej ilości danych

- Możliwość pracy zdalnej

Oczekiwania wobec kandydatów:
- Znajomość technologii: Python / Django nierelacyjne bazy danych (Redis, DynamoDB)

- Doświadczenie w tworzeniu aplikacji z wykorzystaniem relacyjnych baz danych przez ORM

- Znajomość zagadnień związanych z asynchronicznym przetwarzaniem danych (Celery)

- Znajomość nierelacyjnych baz danych (Redis, DynamoDB)

- Znajomość Elasticsearch będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenieAtrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w przyjaznym środowisku profesjonalistów
  • Możliwość pracy zdalnej lub w biurze w Łodzi lub w Warszawie

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania swojego CV:  info@itrekruter.pl

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: python django

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych